Bělkovice-Lašťany

starosta Tomáš Němčic (Občané pro Bělkovice-Laštťany)

místostarosta Evžen Bukor (Občané pro Bělkovice-Lašťany)

Bukovany

starostka Ivana Vančurová (KDU-ČSL)

místostarosta Jan Machalka (KDU-ČSL)

Bílá Lhota

starosta Jan Balcárek (SNK Bělolhotska)

místostarosta Jaroslav Žitný (SNK Bělolhotska)

Bystročice

starostka Marta Turečková (KDU-ČSL)

místostarosta Jan Pastorek (ODS)

Dolany

starosta Rudolf Pečinka (STAN)

1. místostarosta Jiří Staněk (STAN)

2. místostarosta Lukáš Martinovský (STAN)

Dlouhá Loučka

starosta Pavel Beneš (ODS)

místostarosta Václav Navrátil (ODS)

Drahanovice

starosta Tomáš Kröner (SNK Pro obec)

místostarosta Pavel Navrátil (SNK Drahanovice - obec nové generace)

Dub nad Moravou

starosta Ivo Čečman (KDU-ČSL)

místostarosta Pavel Rychlý (KDU-ČSL)

Hlubočky

starostka Eva Hasníková (Spojené Hlubočky – nezávislá volba)

místostarosta Pavel Samek (Spojené Hlubočky - nestraníci)

Hněvotín

starosta Petr Niessner (Opět za jeden provaz)

1. místostarosta Lucie Přikrylová (Opět za jeden provaz)

2. místostarosta Jaromír Sleha (Zelená pro Hněvotín)

Horka nad Moravou

starosta Luděk Tichý (Pro Horku a Sedlisko)

místostarosta Milan Vysloužil (KDU-ČSL)

místostarosta Lenka Veselá (Pro Horku a Sedlisko)

Křelov-Břuchotín

starosta David Šafář (STAN)

1. místostarosta Jan Nastoupil (STAN)

2. místostarosta Radek Štencl (STAN)

Litovel

starosta Viktor Kohout (SNK)

místostarosta Lubomír Broza (SNK)

Luběnice

starosta Jan Blaho (Luběnice – místo k životu)

místostarosta Martin Šnajder (Luběnice – místo k životu)

Lutín

starosta Jakub Chrást (SNK – Lutín sobě)

místostarosta Dalibor Kolář (SNK Třebčín)

Medlov

starosta Jan Zahradníček (Rozvoj a vstřícnost)

místostarosta Eva Škopová (Rozvoj a vstřícnost)

Moravský Beroun

starosta Jan Hicz (Společně pro Beroun)

místostarostka Zdenka Szukalská (Společně pro Beroun)

Náklo

starosta Hana Závodná (SNK Náklo 2022)

místostarosta Stanislav Dosoudil (SNK Náklo 2022)

Náměšť na Hané

starostka Diana Huňková (SNK Pro Náměšť)

místostarosta Marek Švarc (SNK Pro Náměšť)

Paseka

starostka Lenka Niessnerová (SNK Pro Paseku)

místostarosta Taťána Šlešková (SNK Pro Paseku)

Příkazy

starosta Jaroslav Sívek (SNK pro Příkazy a Hynkov)

místostarosta Josef Škrabal (SNK pro Příkazy a Hynkov)

Samotišky

starostka Jana Zaoralová (Nezávislí)

neuvolněná místostarostka Danuše Andrýsková (Nezávislí)

neuvolněný místostarosta Roman Zubatý (Nezávislí)

Senice na Hané

starosta Michal Tichý (STAN)

místostarosta Kateřina Prucková (Obec pro všechny)

Slatinice

starosta Ondřej Mikmek (KDU-ČSL)

místostarosta Michal Kryl (KDU-ČSL)

Skrbeň

starosta Lukáš Ruffer (SNK)

místostarosta Jiří Janda (Hasiči pro Skrbeň)

Štěpánov

starosta Jiří Šindler (Aliance pro budoucnost Štěpánova)

místostarosta Luděk Růžička (Aliance pro budoucnost Štěpánova)

Šternberk

starosta Stanislav Orság (ODS)

1. místostarosta Jiří Kraus (Nezávislá volba),

2. místostarostaLeo Czabe (Koalice pro Šternberk)

Starosta Šternberka Stanislav Orság (ODS). Ustavující zasedání Zastupitelstva města Šternberka.
Starostou Šternberka zvolen opět Orság. Marné nominace vítězného ANO

Těšetice

starosta Jindřich Protivánek (KDU-ČSL)

1. místostarostka Markéta Hrbáčková (KDU-ČSL)

2. Ondřej Němeček (SNK a politické hnutí STAN, NK)

Tršice

starosta Pavel Kováček (Našim dětem)

místostarosta Radomír Ohera (Společně pro moderní Tršicko)

Uničov

starosta Radek Vincour (ODS)

1. místostarosta Jaromír Lón (ANO 2011)

2. místostarosta Aleš Langer (KDU-ČSL)

Ústín

starosta Kamil Jurčík (Za oživení obce Ústín)

místostarostka Jana Chalupová (Za oživení obce Ústín)

Velká Bystřice

starosta Marek Pazdera (SNK Za příjemný život)

neuvolněný místostarosta Martin Seidler (SNK Za příjemný život)

neuvolněný místostarosta Jiří Pospíšil (SNK Za příjemný život)

Velký Týnec

starosta Petr Hanuška (SNK)

1. místostarosta Stanislav Denk (Nestraníci)

2. místostarosta neuvolněný Miroslav Zdráhal (Nestraníci)

3. místostarosta neuvolněný Jakub Vrána (Nestraníci)

Velký Újezd

starosta Josef Jelen (Budoucnost Velkého Újezda)

místostarosta Lukáš Mařík (Budoucnost Velkého Újezda)