„Bude to odpoledne pro celou rodinu. Zahrají kapely Livin a Fofrovanka, vystoupí Zábřežská cimbálová muzika nebo zpěvák Martin Šafařík. Připraven bude i dětský koutek s malováním na obličej, společenskými hrami a balonky,“ zval starosta Uničova Radek Vincour.

U vchodu do zahrady organizátoři zavěsí ‚tamtam gong‘ a každý návštěvník, který do kasičky přispěje vstupným, jehož výše bude dobrovolná, minimálně však 50 korun, jej bude moci rozeznít.

„Naším cílem je, aby gong zněl co možná nejčastěji,“ dodal Radek Vincour s tím, že veškeré vybrané prostředky včetně tržby za občerstvení budou převedeny na účet Jihomoravského kraje pro pomoc obcím zasaženým tornádem.

Všichni účinkující vystoupí bez nároku na honorář. Odměny se vzdají i patronka dětského koutku Dagmar Cinegrová ml. a všichni, kteří se budou podílet na přípravě a organizaci celého odpoledne.

„Snad neprozradím příliš, když řeknu, že mimo jiné zazní lidová píseň ‚V Hodoníně za vojáčka‘, na závěr sólového vystoupení Martina Šafaříka jej Fofrovanka doprovodí v evergreenu Franka Sinatry ‚My Way‘ nebo že úplné finále bude patřit společnému vystoupení kapel Livin a Fofrovanka,“ sdělil Radek Vincour.

Truck and Van Show 2020 v olomouckém kempu Krásná Morava
Kam o víkendu? Na hody, poutě, koncerty, kvadriatlon i Van & Truck show