Městský bál v pavilonu A

Roman Vojtek, herec, moderátor a vítěz prvního ročníku taneční soutěže STARDANCE provede všechny ty, kteří v sobotu 10. ledna zamíří  na Městský bál v Olomouci. Letos s podtitulem Když tančí nejen hvězdy.

Slavnostní večer startuje v pavilonu A olomouckého výstaviště 19 hodin. Hosté se mohou těšit na taneční vstupy – Romana Vojtka a Kristýny Coufalové, artistickou show Cirkus trochu jinak, k vidění bude i profesionální barmanská show.

XVI. MĚSTSKÝ BÁL … KDYŽ TANČÍ NEJEN HVĚZDY
Kdy: 10. ledna, od 19 hodin
Kde: pavilon A, Výstaviště Flora Olomouc
Cena vstupenky: 490 korun

Rockové bál Hanáckyho Woodstocku

Všechno kromě obleku a večerních toalet. Takový oděv doporučují organizátoři tradiční akce Rockové bál Hanáckyho Woodstocku.

Rockový nářez startuje v 19 hodin, kdy je pro příchozí připraven ten nejlepší výběr skladeb v podání skupin Arrhythmia, Methyl, Blach Sabbath DIO Tribute a Hope Astronaut.

Chybět nebude ani teplý a studený bufet, bar a pivní klasika

ROCKOVÉ BÁL HANÁCKYHO WOODSTOCKU
Kdy: 10. ledna, od 19 hodin
Kde: Kulturní dům Nadační Velká Bystřice
Cena vstupenky: 200 korun

Country ples s Věrou Martinovou

Co: Ve stylu country se ponese letošní obecní ples ve Velkém Týnci na Olomoucku. Pořadatelé slibují, že příchozí se mohou těšit na speciálního hosta zpěvačku Věru Martinovou, ale také na vystoupení národopisného souboru Týnečáci a tenčího souboru Poupata.

XIII. OBECNÍ PLES VE VELKÉM TÝNCI
Kdy: 10. ledna, od 20 hodin
Kde: Společenský dům ve Velkém Týnci
Vstupné: 50 korun, návštěvníci v kostýmu mají vstupenky zdarma.

Maškarní bál za 10 korun

Tradiční maškarní bál chystají na sobotu 10. ledna dobrovolní hasiči z Trusovic, místní části obce Bohuňovice.

Společenská událost startuje ve 20 hodin, sraz masek pořadatelé určili ve 20 hodin v hasičárně, na sále pak mezi 20.15 a 20.30.

K tanci i poslechu bude hrát kapela L.I.F. chybět nebude ani tombola.

MAŠKARNÍ PLES v TRUSOVICÍCH 
Kdy: 10. ledna, od 20 hodin
Kde: Kulturní dům Trusovice (část Bohuňovic)
Vstupné: 80 korun, masky zaplatí jen 10 Kč

Myslivecký ples v opravené Záložně

Myslivci, jejich rodiny i přátelé roztančí v sobotu 10. ledna večer sál nedávno zrekosntruované Záložny v Příkazech. Tamní Myslivecké sdružení totiž pořádá Myslivecký bál.

K tanci bude ve velkém sále hrát kapela ASTEOR, ve vinárně pak country kapela Nepijou. Pro účastníky bálu je připravena bohatá
tombola a zvěřinová kuchyně.

MYSLIVECKÝ BÁL V PŘÍKAZECH
Kdy: 10. ledna, od 20 hodin
Kde: sál Záloženského domu v Příkazech
Co: Vstupné je 80 korun.

Tříkrálový ples dobré vůle

V Olomouci je možné v sobotu vyrazit na bál i do RCO. Koná se tam Tříkrálový ples dobré vůle, který pořádá skautské středisko Jana Boska v Olomouci. 

K tanci a poslechu zahraje New Street Band a Jamr. Výtěžek plesu půjde na projekt Adopce na dálku. Večer startuje v 19 hodin a vstupné je 200 Kč.

Plesat se v sobotu 10. ledna bude například i v Újezdu (Ples volejbalistů s kapelou Citrus), Loučanech či v Bílé Lhotě (Myslivecký ples).