Rodačka z amerického Detroitu dala jasně najevo, že věk je jenom číslo. Přestože v červnu oslaví 69 let, na pódiu to rozjela jako za mlada a vyprodaný sál Clarion Congress Hotelu dostala do varu už při první písničce.

Co na tom, že vstupné zahrnovalo pouze místa k sezení. Publikum vytleskávalo melodické riffy vestoje a někteří odvážlivci to neváhali rozjet přímo pod pódiem.

Během dvouhodinového vystoupení Suzi nevynechala svoje největší hity, mezi které se řadí například 48 Crash, If You Can‘t Give Me Love, Stumblin‘ In nebo Can the Can, ale ani novinky z alba No Control, jež se dostane do prodeje 29. března.

Suzi Quatro vystoupila v České republice, popřípadě v Českoslovenku již několikrát. Například v roce 2014 se na zámku v Konopišti objevila po boku Věry Špinarové.

Už roku 1979 zahrála a zazpívala v Praze, kam zavítá i v únoru 2020. Odtud se pak přesune do Brna. Ještě předtím ji zájemci budou moci vidět v rámci pardubického festivalu Friends Fest 2019, a to 17. srpna na dostihovém závodišti.

První deska zpěvačce s nezaměnitelným hlasem vyšla v roce 1973. Zatím poslední řadové album s názvem In the Spotlight vydala v roce 2011. Koncem března hudební trh obohatí její novinka No Control s 11 písničkami.