Ples zahájila tanečním vystoupením skupina TS STYLE DANCE Uničov, starší návštěvníky pak jistě potěšila břišní tanečnice.

Zajisté očekávanou a již tradiční částí plesu bylo taneční vystoupení samotných hráčů s trenérem, kteří předvedli vtipně pojatou dámskou spartakiádní sestavu.

Největší ohlas zaslouženě sklidilo číslo obránců Marka Krátkého s Danem Jurášem, kteří předvedli věrnou kopii známého tance z filmu Hříšný tanec. Samozřejmě se zvedačkou. Bejby prostě nebude sedět v koutě!

Celým večerem s šarmem provázel brankář Jiří Procházka. Nejšťastnější výherci v tombole domů odcházeli s televizí, dvěma gramofony, nebo, jak se na Litovel sluší a patří, s bečkou piva.

„Po několika ročnících plesu na Července jsme rádi, že jej můžeme za podpory městského klubu a města Litovle pořádat opět v sále litovelské Záložny. Za celý kolektiv fotbalistů bychom rádi poděkovali také sponzorům a firmám, které se nás rozhodli obdarovat nějakou cenou do tomboly. Budeme se na vás těšit opět za rok nebo na našich zápasech na fotbalovém hřišti v Litovli,“ děkovali organizátoři.

Autor: Martin Jindra