Finále se totiž koná už tento pátek 24. března.

Dvanáct finalistek se v BEA campusu Olomouc utká o titul té nejkrásnější. Galavečer se letos ponese v duchu komiksových hrdinů.

„Přípravy finišují. Slavnostní galavečer se odehraje v pátek 24. března, programem budou provázet Eva Decastelo a Miroslav Šimůnek. Chybět ale nebudou ani další známé osobnosti, třeba Dominik Feri a objeví se i čtyři superhrdinové- Iron Man, Spider-Man, Warm Machine a Deadpool,“ řekla mluvčí soutěže Michaela Kubešová.

VIDEO: Lupič s pistolí přepadl potraviny v Olomouci. Nepoznáte ho?

Soutěž MissOK 2017 začala v lednu castingem. Do dnešního dne děvčata absolvovala už řadu akcí, při některých se dokonce i představily veřejnosti.

Třeba v olomouckém Beauty Café, kde předváděly modely z dílen mladých nadějných návrhářů ze Střední školy designu a módy v Prostějově.

VÍCE: Eva Decastelo vybírala v Olomouci nejhezčí středoškolačky

Přímý přenos na webu

Jednou z těch, kdo se uchází o titul MissOK 2017 je i Kristýna Dohnalová. Tedy, dívka se soutěžním číslem jedenáct, jejíž příbuznou je slavná modelka Pavlína Pořízková.

„Finále se ale blíží a už začínám být trochu nervózní. Moje největší noční můra je, že spadnu z podia, že někde zakopnu,“ prozradila Kristýna Dohnalová s tím, že cestu soutěží zvládá dobře, sešla se prý dobrá parta děvčat.

Organizátoři avizují, že jsou aktuálně vyprodaná všechna místa.

Slavnostní vyhlášení budete ale moci sledovat v živém přenosu na našem webu.

Stále se také ještě rozhoduje o titul Miss Haná 2017, pro svou favoritku mohou lidé hlasovat až do 24. března do 12 hodin a to na adrese www.hledasewondergirl.cz 

Co je to MissOK?Soutěž MissOK ctí heslo Školy samy sobě, a proto na všem, co diváci uvidí, ochutnají, či zažijí, se podílejí žáci středních škol Olomouckého kraje. Do soutěže MissOK se mohou přihlašovat dívky, které studují kteroukoli střední školu v Olomouckém kraji. „Projekt vznikl v reakci na poptávku toho, že studenti mají malý kontakt s praxí. MissOK nezapojuje jenom krásná děvčata, ale i desítky studentů z oborů jako kadeřnice, vizážistka a mnohých dalších. Například grafiku soutěže vytváří studenti multimediální tvorby,“ vysvětlil pořadatel soutěže Roman Štěpánek. Galavečer čtvrtého ročníku soutěže Miss středních škol Olomouckého kraje se chystá na pátek 24. března, slavnostní večer vypukne v prostorách Bea centra Olomouc. Celkem se budou udělovat čtyři tituly: MissOK, Miss Haná, I. VicemissOK, II. VicemissOK a MissOK Face. Více informací zájemci o soutěži zjistí na internetu www.missok.cz (paš, ahe)