Celou naši republiku ovládá tropické počasí, a proto není divu, že meteorologové měli plné ruce práce s měřením a zaznamenávání teplotních rekordů. Přesnou hodnotu nového rekordu vám neprozradíme, to si musíte přečíst v úterním vydání Olomouckého deníku. A protože teplo otravovalo nebo naopak rozradostňovalo snad každého z nás, naši redaktoři se v rozpálených ulicích zeptali, co na vysoké teploty říkáte vy. Víc se ale dočtete na straně čtyři.

Stáli jste ve frontě v obchodě a všimli jste si malého elektronického očka, co vás bedlivě pozoruje? Pak si určitě přečtete text, kde všude můžeme najít bezpečnostní kamery.

Jste-li úspěšný živnostník nebo firma, na podnikatelské straně šest vám přinášíme informace, o tom, jak se můžete stát firmou nebo podnikatelem roku. Ale pozor, máte už málo času.

Na několika posledních sportovních stranách se pak budete moci začíst například do rozhovoru s útočníkem fotbalové Sigmy, Michalem Hubníkem. V něm vám prozradí, jak si zvyká na nový post, kam ho zařadil trenér Martin Pulpit.