Organizátoři se letos po čtyřech úspěšných ročnících rozhodli zapojit do klání více dívek, a proto se o titul královny „opravdové krásy“ mohou ucházet i středoškolačky, které jsou studentkami kterékoliv střední školy v Olomouckém, Zlínském nebo Jihomoravském kraji.

Dívky se mohou hlásit prostřednictvím formuláře na webové stránce www.missok.cz.

Aktuality je rovněž možné sledovat na facebookových stránkách MissOK a Instagramu missok_2018.

„Holky, nebojte se a přihlaste se. MissOK není jen obyčejná soutěž krásy, jde také o talent, šarm a dovednosti, tak nám je přijďte ukázat. O nic nejde, je potřeba soutěž aspoň zkusit. Zároveň si zpestříte uza-vřené pololetí a aspoň na chvíli si odpočinete od každodenních povinností do školy,“ povzbuzuje dívky Roman Štěpánek, ředitel soutěže.

„MissOK je krásná soutěž. Od castingu až po samotné vyhlašování jsem si ji užívala naplno. Holkám, co o účasti uvažují, tuto soutěž vřele doporučuji. Nejenže získají cenné zkušenosti, ale také zažijí super zážitky, na které budou rády vzpomínat. Kdybych mohla, přihlásila bych se znovu,“ prozradila Lucie Henslová, vítězka minulého ročníku MissOK, který se nesl ve znamení superhrdinů.

Kromě toho, že MissOK 2018 expanduje na Moravu, bude celá soutěž větší a rozmanitější.

„Během následujícího půl roku nás čekají castingy, tři krajská semifinálová kola a finálový galavečer, na kterém se mezi sebou utkají ty nejlepší dívky z celé Moravy,“ prozrazují organizátoři.

Jako první přijdou na řadu castingy ve třech krajských městech, které se budou konat koncem ledna a počátkem února.