Olomoucko

Vítězslava Vítkovská (90), Slatinice
Sova Václav (73), Františkovy Lázně
Jaromír Lipovský (70), Olomouc
Věra Fabiánková (90), Horka nad Moravou
Jarmila Grmolenská (76) Grygov
Alice Bělohlávková (89), Olomouc
Alena Jánoší (73), Olomouc

Prostějovsko

Miloslav Folberger (1950), Prostějov
Jiří Liška (1931), Prostějov
Vojtěška Matějková (1947), Určice
Stanislav Skládal (1938), Prostějov
Olga Vítková (1941), Mostkovice
Josef Grmela (1948), Mostkovice
Slavomír Zachar (1949), Kostelec na Hané
Helena Krátká (1931), Ivaň
Stanislav Ambrož (1930), Mostkovice
Vladimír Komárek (1929), Prostějov
Pavel Závacký (1964), Prostějov
Svatoslav Unar (1927), Hrubčice
Marie Hornová (1949), Pivín
Anna Novotná (1934), Prostějov – Krasice
Františka Lošťáková (1924), Prostějov
Anna Milerová (1941), Ivaň
Anežka Janišová (1936), Prostějov
Miroslava Machálková (1934), Lutotín
František Petr (1941), Přemyslovice
Pavel Petr (1974), Přemyslovice
Bohumír Arnošt (1937), Klenovice na Hané
Olga Smýkalová (1942), Prostějov
Michal Rozkoš (1934), Olomouc
Vladimír Vojkůvka (1955), Biskupice
Lubomír Navrátil (1958), Prostějov
Stanislava Greplová (1951), Čechy pod Kosířem

Přerovsko a Hranicko

Jiří Rajštetr (1953), Přerov
Jiří Auteřický (1959), Přerov
Antonín Jemelík (1957), Přerov
Jarmila Hrubíčková (1925), Prosenice
Marie Šimoníková (1928), Přerov
Jaroslava Holoušová (1944), Přerov
Emílie Ulicová (1942), Přerov-Předmostí
Jiří Minář (1947), Přerov-Předmostí
Karla Šístková (1929), Tovačov
Anna Krejčířová (1942), Citov
Emília Hradilová (1938), Soběchleby
Libuše Koutná (1928), Troubky
Bohumil Bulíček (1951), Želatovice
Miroslav Gottwald (1954), Přerov
Milada Bartlová (1952), Rokytnice
Ladislav Novák (1948), Přerov
Radomír Chromý (1954), Přerov-Předmostí
Pavel Jarmer (1962), Kojetín
Jaroslav Sobek (1946), Nové Dvory
Ladislav Mikulášek (1948), Bohuslávky
Jaroslav Fišbach (1969), Loučka
Josef Zehnálek (1936), Oprostovice
Karel Lis (1956), Potštát
Stanislav Bradáč (1958), Hranice
Ludvík Pop (1954), Hrabůvka
Stanislava Valentová (1938), Velká
Jiří Durčák (1943), Hranice
Zdeněk Vejmola (1937), Hranice

Šumpersko a Jesenicko

Hilde Šimečková (93), Mladoňov
Jan Látala (72), Jindřichov
Jiří Měrka (41), Šumperk
Libuše Vlčková (73), Šumperk
Milada Saxová (89), Mohelnice
Jan Látal (1949), Jindřichov
Milan Blaha (1955), Jeseník
Vlasta Sivková (1936), Zábřeh
Barbora Opršálová (1939), Loučná nad Desnou
Michal Spáčil (1964), Šumperk
František Adámek (1958), Hněvkov
Miroslav Janíček (1952), Zábřeh
Marie Všetíčková (1940), Jedlí
Josef Stejskal (1936), Jedlí
Bohumil Stuchlý (1949), Zábřeh
Jaroslav kolek (1955), Zábřeh
Pavla Balcárková (1968), Zábřeh
Zdeněk Hányš (1939), Lukavice
Martin Paffenholz (1973), Ruda nad Moravou

Za laskavé poskytnutí informací děkujeme pohřebním službám: Misericordia v Olomouci, Fénix v Olomouci, Via Ultima v Olomouci, Pavel Makový, s.r.o., Václavková a spol. s.r.o., FCC Prostějov, s. r. o., PS Přerov, Fudencia Přerov, QR Hranice, Obelisk Hranice, PS Kojetín, PS Osek nad Bečvou, Pohřebnictví Drozd a Moravská pohřební služba Jeseník.