Nerozumíte tomu? To se vezme některý z pamětihodných výroků poroty a nechá se zvěčnit na tričko, v němž pak Jana se svým tanečním partnerem Michalem Necpálem absolvuje tréninky.

„Po rumbě mi porota řekla, že málo tlačím chodidlem do parketu. Proto měl Michal následující týden na triku ,Jančo, prošlápni tu podlahu!‘ Mé triko pro změnu zdobil nápis ,Myšáku, úsměv vypadá takhle‘ přesně podle názoru odborníků a pod ním smajlík. Michal se totiž zpočátku příliš soustředil a málo usmíval, což je pochopitelné. Není jednoduché se v přímém přenosu uvolnit,“ říká Doleželová.

„K našemu provedení tanga porota výhrady neměla, a tak jsme se na další týden aspoň inspirovali písní bratří Ebenů. Moje triko zdobil nápas ,Já na tom dělám, já na tom makám‘ a Michalovo triko se pyšnilo pokračováním textu písně: ,A ono ne a ne a ne!‘ Minulou sobotu po odtančení paso doble mi porotce Jarda Kuneš řekl, že jsem pampeliška, která přežije všechna roční období, ale že mě trošku zlobily paže,“ popisuje tanečnice.

A tak má tedy tento týden na triku obrázek pampelišky a Michal má na triku text: „Pampeliško, pozor na ty paže“.

Jana Doleželová se s Michalem Necpálem probojovala ve StarDance mezi pět nejlepších. Další boj na parketu i před televizními obrazovkami ji čeká už zítra ve 20 hodin.