Předchozí
1 z 5
Další

Primátor Olomouce Miroslav Žbánek (ANO)

Primátor Olomouce Miroslav Žbánek (hnutí ANO)Primátor Olomouce Miroslav Žbánek (hnutí ANO)Zdroj: Archiv M. Žbánka, se souhlasemPanu prezidentovi bych přál, aby měl dostatek odvahy jasně formulovat své názory a svou politiku. Měl by mít, jak se na Moravě říká, koule k tomu zaujmout jednoznačné stanovisko a vymezit se, ať už vůči vládě, ať už vůči názorům opozice, prostě zastávat jasné, srozumitelné, předvídatelné postoje.

Hejtman Olomouckého kraje Josef Suchánek (STAN)

Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje (STAN)Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje (STAN)Zdroj: Archiv J. Suchánka, se souhlasemPřál bych si, aby od začátku začal zahrnovat ty ostře vybudované příkopy, které tady s velkou pílí a účinně hloubili předchozí dva prezidenti. Co vyrobil Miloš Zeman s naší společností, jak ji rozdělil, tak osobně jsem si jistý, že pan prezident Pavel dá do pořádku. Budu ho v tom podporovat.

Herečka a olomoucká zastupitelka Ivana Plíhalová (spOLečně)

Herečka a olomoucká zastupitelka za hnutí spOlečně Ivana PlíhalováHerečka a olomoucká zastupitelka za hnutí spOlečně Ivana PlíhalováZdroj: Archiv I. Plíhalové. se souhlasemVolila jsem pana Pavla proto, a on to moje očekávání naplní, že bude schopen společnost spojovat.

Senátor Lumír Kantor (za KDU-ČSL)

Senátor Lumír Kantor. (za KDU-ČSL)Senátor Lumír Kantor. (za KDU-ČSL)Zdroj: Archiv L. Kantora, se souhlasemOd nového prezidenta očekávám to, co sděloval, a co se mnou harmonizovalo - návrat důstojnosti úřadu prezidenta.

Dne 9. března bude svolána první schůze Poslanecké sněmovny a Senátu, kde bude nový prezident skládat slib, a já tomu slibu budu konečně věřit, protože jej skládá prezident s tímto morálním kreditem.