Na webových stránkách www.dobremistoprozivot.cz je seznam dárečků, které děti samy nakreslily, s možností rezervace přes internet.

Zakoupené dárky pak lidé mohou přinést do stánku Dobrého místa pro život na olomouckém Dolním náměstí u kluziště.

„Stánek Dobrého místa pro život na Dolním náměstí v Olomouci je otevřen denně od 10 do 22 hodin a veškerý výtěžek z provozu tohoto stánku je věnován na podporu činností například organizací TREND, Tyflocentrum, Blanická školka, Dětský domov v Olomouci, Jitro, Charita či Azylový dům pro matky s dětmi. Na stánku je možné si koupit kalendáře naší organizace, cukroví, pravých belgických pralinek a výrobků neziskových organizací,“ uvedla předsedkyně sdružení Věra Novotná.

Ti, kteří přijdou ke stánku v pátek 19.listopadu budou od 16 hodin obslouženi patronem Azylového domu, Janem Holpuchem, náměstkem olomouckého primátora, spolu se starostou Velké Bystřice Markem Pazderou.

„V dalším týdnu se v pondělí a úterý na stánku objeví TREND vozíčkářů, Dětský domov v Olomouci bude obsluhovat od středy do neděle a v dalších týdnech potom Charita, Tyflocentrum, Jitro, Blanická školička a další. Vše, co si organizace prodají, kolik času na stánku věnují, je výtěžek pro ně samotné,“ doplnila Novotná.