„Jednou týdně cvičím s osobním trenérem a každý pátek máme s ostatními dámami společnou lekci nějakého konkrétního cvičení. Zatím jsem vyzkoušela cvičení na závěsném systému TRX, na bosu a cvičení na balonech nebo lekci alpinningu," vyjmenovává vyzkoušené druhy cvičení Alena Kaprálová.

Přesto, že se snaží sportovat poctivě, ne každý pohyb jí vyhovuje. I proto si oblíbila osobní trénink, během něhož otestuje více druhů cvičení za jednu hodinu.

„Je to pro mě naprosto ideální. Na lekci je nás méně a každému druhu cvičení věnujeme určitý čas. Nějakou chvíli cvičím na TRX, pak třeba na bosu nebo balonech. Je to pestřejší a po každém cviku následuje protahování, což je pro moje záda docela zásadní," říká usměvavá soutěžící.

Hubnoucí REALITY SHOW Fit s Deníkem můžete sledovat ZDE 

Od přírody jsem chodec

Před sebou má ještě pět nových druhů sportu, ale už teď ví, který určitě zařadí do svého života po skončení soutěže.

„Kromě osobního tréninku bych si chtěla osvojit nordic walking. V dalších hodinách nás budou učit, jak s holemi správně chodit, takže se moc těším. Od přírody jsem totiž chodec. Hole si klidně můžu vzít na procházku do parku nebo do lesa a skloubit tak příjemné s užitečným," prozrazuje Alena Kaprálová.

A jak se zatím zlepšila její fyzická kondice?

„Musím uznat, že jsem na tom lépe. Po každém cvičení mě sice bolí svaly, ale mám z toho dobrý pocit. Aspoň vím, že jsem je rozpohybovala a dala jim trochu zabrat. Po cvičení jsem také zavedla dlouhé procházky, při kterých si svaly pěkně uvolním. Sice jsem potom unavená, ale je to taková pěkná únava, která dodává dobrou náladu," zhodnotila na závěr své pokroky účastnice soutěže Fit s Deníkem Alena Kaprálová.