Městský bál v Olomouci

Kdy: sobota 11. ledna od 19 hodin
Kde: Výstaviště Flora, Olomouc
Proč přijít: večerem provede Soňa Šuláková a Miro Noga, vystoupí Boom Band Jiřího Dvořáka, Miro Žbirka, Monika Absolonová

Tříkrálový ples dobré vůle

Kdy: sobota 11. ledna od 19 hodin
Kde: RCO, Olomouc
Proč přijít: návštěva Tří králů, skautské ukázky, skupina Swingstones, hudební formace mladých muzikantů New Street Band a Jamr´s, část z výtěžku bude věnována organizaci Člověk v tísni

Business Ples s Mekym

Kdy: pátek 24. ledna od 19 hodin
Kde: NH Hotel, Olomouc
Proč přijít: moderátor Libor Bouček, koncert Mekyho Žbirky, ve znamení black tie akce

Dance ples s Chlopčíkem

Kdy: sobota 25. ledna od 19 hodin
Kde: RCO, Olomouc
Proč přijít: k tanci a poslechu bude hrát orchestr Milana Šoltezse, večer bude moderovat porotce Star Dance Zdeněk Chlopčík, soutěž Taneční bitva o Olomouc v latinskoamerických tancích

Chovatelsko-hasičský ples v Tršicích

Kdy: pátek 10. ledna od 20 hodin
Kde: sál radnice, Tršice
Proč přijít: zahraje skupina Elixír, pro příchozí bude přichystaný moravský welcome drink

Obecní ples ve Velkém Týnci

Kdy: sobota 11. ledna od 20 hodin
Kde: společenský dům, Velký Týnec
Proč přijít: hudba Queen Revival Princess, Syrinx s Danou Chytilovou, předtančení Týnečáků, písečná animace, taneční soubor Poupata, mistryně aerobiku, tombola

Obecní ples v Bystrovanech

Kdy: sobota 11. ledna od 20 hodin
Kde: sál U Sklenářů, Bystrovany
Proč přijít: zahraje skupina Bene, sál zpřístupněn od 19 hodin

Country bál v Daskabátu

Kdy: sobota 11. ledna od 20 hodin
Kde: klub Jack’s Cowhouse, Daskabát
Proč přijít: country bál s kapelou LH Western

Myslivecký ples v Dlouhé Loučce

Kdy: sobota 11. ledna od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Dlouhá Loučka
Proč přijít: zahraje skupina Jen Tak z Přerova 2, vystoupení trubačů, bohatá tombola, myslivecká kuchyně

Farní ples v Dubu

Kdy: sobota 11. ledna od 19 hodin
Kde: sokolovna, Dub nad Moravou
Proč přijít: k tanci a poslechu zahraje Věrovanka a Žůžo-Bájo, vystoupí Hanáček z Tovačova, bohatá tombola

Společenský ples v Tovéři

Kdy: sobota 11. ledna od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Tovéř
Proč přijít: zahraje kapela Yantar, bohatá tombola, originální program

Městský ples v Litovli

Kdy: pátek 17. ledna od 20 hodin
Kde: Záložna – Velký sál, Litovel
Proč přijít: zahraje kapela Galaxy, vystoupí taneční skupina Latifah (show s led křídly a kankán), TK Caramba Litovel a žáci ZŠ Jungmannova s polonézou

Divadelní ples ve Štěpánově

Kdy: pátek 17. ledna od 20 hodin
Kde: sokolovna, Štěpánov
Proč přijít: 20. ročník, zahraje skupina Roxy, bohaté občerstvení

Myslivecký ples v Července

Kdy: sobota 18. ledna od 20 hodin
Kde: sokolovna, Červenka
Proč přijít: zahraje skupina Gama, myslivecké speciality

Myslivecký ples v Grygově

Kdy: sobota 18. ledna od 20 hodin
Kde: sokolovna, Grygov
Proč přijít: zahraje Fofrovanka, myslivecká kuchyně, soutěž o hodnotné ceny, myslivecké tradice

Myslivecký ples v Bohuňovicích

Kdy: sobota 18. ledna od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Bohuňovice
Proč přijít: k tanci a poslechu zahraje skupina Rio, speciality myslivecké kuchyně, zvěřinová tombola

Farní ples ve Střeni

Kdy: sobota od 18. ledna od 20 hodin
Kde: obecní sál, Střeň
Proč přijít: hudební skupina Legend, dechová hudba Nákelanka

Ples obce Hlubočky

Kdy: sobota 18. ledna od 20 hodin
Kde: Kulturní dům Na letním, Hlubočky
Proč přijít: zahraje kapela Kiks Brass, předtančení TŠ Progress Olomouc, ukázky latinskoamerických a standardních tanců v podání tanečních mistrů z TK Olymp Olomouc

Hasičský ples v Haňovicích

Kdy: sobota 18. ledna od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Haňovice
Proč přijít: zahraje skupina Roxy

Hasičský ples v Kožušanech

Kdy: sobota 18. ledna od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Kožušany-Tážaly
Proč přijít: zahraje skupina Bali Band, bohatá tombola

Společenský obecní ples v Medlově

Kdy: sobota 18. ledna od 20 hodin
Kde: obecní dům, Medlov
Proč přijít: k tanci a poslechu zahraje Mefisto z Mohelnice

Myslivecký ples v Náměšti 

Kdy: sobota 18. ledna od 20 hodin
Kde: sál kulturního zařízení, Náměšť na Hané
Proč přijít: k tanci a poslechu zahraje Rose Band

Sokolský ples v Nové Hradečné

Kdy: sobota 18. ledna od 20 hodin
Kde: sokolovna, Nová Hradečná
Proč přijít: k tanci a poslechu zahraje Orchestr, bohatá tombola

Skautský ples v Pasece

Kdy: sobota 18. ledna od 19.30
Kde: kulturní dům, Paseka
Proč přijít: zahraje skupina Exces, bohatá tombola, skautská vystoupení

Městský ples ve Velké Bystřici

Kdy: sobota 25. ledna od 19 hodin
Kde: Hotel Zámek, Velká Bystřice
Proč přijít: zahraje Syrinx, CM Záletníci a DJ´s Pat a Mat, vystoupí Mažoretky Bohuňovice, pole dance Apokalips Olomouc, moderátorka Zuzana Vodičková

Ples SDH Bohuňovice

Kdy: sobota 25. ledna od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Bohuňovice,
Proč přijít: téma Black and White, zahraje skupina Kartágo, travesti show, fotokoutek, bohaté občerstvení, tombola

Hasičský ples v Července

Kdy: sobota 25. ledna od 20 hodin
Kde: sokolovna, Červenka
Proč přijít: zahraje skupina Ramahe Band

Maškarní ples v Dolanech

Kdy: sobota 25. ledna od 20 hodin
Kde: sokolovna, Dolany
Proč přijít: zahraje skupina Trifid, bohaté občerstvení tombola, soutěž masek

Džínsový bál v Majetíně

Kdy: pátek 31. ledna od 20 hodin
Kde: sokolovna, Majetín
Proč přijít: zahraje Dj Grandfather