Odborná porota složená ze zástupců Olomouckého spolku okrašlovacího, Olomouckého kraje a Deníku již vybrala z více než stovky zaslaných fotografií. V každé ze dvou kategorií postoupila pětice soutěžících.

„Musím říct, že vybrat z tolika snímků jenom pět nejlepších bylo velmi náročné. Troufnu si tvrdit, že letos to měla odborná porota ještě náročnější než loni. Sešlo se totiž opravdu mnoho krásných fotografií rozkvetlých zahrad a balkónů,“ řekl Richard Benýšek, zakladatel Olomouckého spolku okrašlovacího a zároveň jeden z porotců.


Nahrává se anketa ...

Do velkého soutěžního klání se přihlásila více než stovka milovníků květin a zahrad. Sešli se soutěžící například z Horky nad Moravou, Svébohova, Hartíkova, Přerova a dalších míst Olomouckého kraje. „Potěšilo mě, kolik lidí se zajímá o zvelebování okolí. Díky všem soutěžícím a květinovým výzdobám jsme mohli udělat Olomoucký kraj zase o něco hezčí,“ vyzdvihl Richard Benýšek.

Na autory nejúspěšnějších snímků čekají atraktivní ceny v hodnotě až deset tisíc korun. Hlasování probíhá ve dvou kategoriích. Prohlédněte si fotografie a přidejte k nim vaše hodnocení.
Hlasovat pro své favority můžete do 3. 9. 2023!