Příjemnou akci pro děti i dospělé oživí koncert Tomáše Kluse a malí návštěvníci si zazpívají společně s Jaroslavem Uhlířem.

Páteční večer bude patřit divadlu. A co jiného nabídnout pro letní pohodu, než proslulou komedii Světáci, se kterou přijede divadelní společnost Háta.

Rozmarné léto v Olomouci
podrobný program 

Od 21 hodin se příznivcům dobrého humoru představí Jan Přeučil, Martin Zounar, Adéla Gondíková, Olga Želenská, Pavel Vítek nebo Ivana Andrlová.

V sobotu se na Korunní pevnůstce bude hrát a zpívat už od dopoledne.

Dětský program s koncerty začíná v 10 hodin a návštěvníci se mohou těšit i na řadu soutěží a různých divadelních představení. Ty nejmenší jistě zaujmou pohádky z repertoáru Petrpaslíkova divadla Jak si čerti hráli na divadlo a Kniha pravěku.

Odpoledne už bude patřit především hudebním fanouškům, kterým zahraje například kapela Bluespower, Crossband, UDG nebo všemi generacemi oblíbený Jaroslav Uhlíř.

Vrcholem festivalu pak bude koncert známého zpěváka a muzikanta Tomáše Kluse.

Festival Rozmarné léto se koná v areálu Korunní pevnůstky v pátek 10. a v sobotu 11. července. Vstupné na páteční divadelní představení Světáci je v předprodeji 200 korun, vstupenka na sobotní program je za 290 korun. V den konání akce je vstupné vždy o 100 korun dražší.