Tato stránka je v současnosti jedna z nejoblíbenějších na celém světě a kdokoliv sem může vložit svůj vlastní příspěvek. Po zadání termínu „Olomouc“ se zájemcům zobrazí bohatý výběr nejrůznějších videí i fotografií.

Internetový uživatel tu například narazí na jeden a půl minutové video, které zachycuje pohled na Olomouc ze špičky olomouckého Dómu - ZDE. Pokud si lidé odkazy seřadí podle oblíbenosti, objeví se jim na předních místech videa a fotografie pořízené fanoušky ultras Sigma, které jsou zároveň i nejvíce navštěvované - ZDE.

Jsou to záběry nejen z fotbalových utkání, ale hlavně z pouličních bitek. Návštěvníci zde najdou i video z potyčky fanoušků Olomouce a Baníku u vlaku z desátého května tohoto roku - ZDE.

„Lidé ve vlaku byli v šoku, cestující se mačkali v chodbičkách a vedle vlaku se prali fanoušci. Lidé, kteří na dalších zastávkách vystupovali, rychle popadli svoje děti a utíkali pryč,“ napsal uživatel pod přezdívkou WioletCZ, který video uveřejnil na YouTube.

Mezi odkazy je také video, kde se perou dva senioři na náměstí Hrdinů - ZDE. Stojí kousek od autobusové zastávky a vypadá to, že se o něco přetahují. Vzájemně se drží za kabáty, až jednomu z nich upadne taška. Naštěstí si to ale po chvíli rozmyslí a přestanou se pošťuchovat.

„Když hledám seriózní informace z oficiálních stránek, používám spíše internetový vyhledávač Google, který patří mezi nejpoužívanější,“ uvedl Miroslav Novotný, zaměstnanec počítačové firmy. „Tím, že na server YouTube může kdokoliv cokoliv vložit, nemůžete čekat žádné seriózní snímky, ale spíše srandičky a vtípky.“

Veronika Štefková