Ples Dobrého místa pro život se letos chystá už třetím rokem a pestrý program bude k vidění v sobotu 7. března v olomouckém Hotelu Flora na Krapkově ulici.

„Slavnostní večer startuje v 19.30, ale program vypukne o něco později, pět minut po 20 hodině. Během večera nebude chybět exhibice klubu Smash gym kickbox Olomouc, taneční vystoupení v rytmech latinskoamerických tanců nebo třeba vystoupení baletního studia Olomouc," pozvala Věra Novotná, předsedkyně sdružení.

Tradičním partnerem Dobrého místa je olomoucký fotbalový klub Sigma. Letos se fotbalista A týmu Jan Navrátil objevil i na plakátě společenské události.

„Hledali jsme nějaké spojení mezi našimi klienty a klubem a napadlo nás zapojit Honzu Navrátila, který v té době kvůli zranění nehrál. Z našich hendikepovaných kamarádů jsme pak oslovili Pavlínku Přecechtělovou, čerstvou maminkou, která však kvůli mateřským povinnostem na ples nemůže. Mrzelo ji to a tak jsme si říkali, že jí alespoň takhle uděláme radost," vysvětlila Věra Novotná.

Letitou spolupráci se sdružením potvrzuje i David Holly, marketingový manažer SK Sigma Olomouc.

„Spolupracujeme na víc projektech, třeba jako je Handicap Rally ale i další akce. Plesu se zúčastní asi sedm hráčů A týmu včetně trenéra. Během večera se hosté mohou těšit i na překvapení, které chystáme, zatím ale nebudeme nic prozrazovat," sdělil manažer.

„Jako klub si vážíme toho, že můžeme být součástí takových akcí. Spolupráce se sdružením je příjemná," podotkl ještě David Holly.

Mladá krev i bohatá tombola

Na sobotní společenské události bude všem přítomným k tanci i poslechu hrát rocková kapela Wedding Band a soubor studentů ZUŠ Žerotín Olomouc Mladá krev.

Chybět ale nebude ani tombola. Pořadatelé lákají na desítky dárků, od encyklopedií, dárkových balíčků až například po vstupenky do aquaparku či kina.

Jako jednu z hlavních cen pořadatelé uvádějí tandemový seskok padákem za 4500 korun. Cena lístku do tomboly je dvacet korun a v tombole bude minimálně stovka položek.

Dražba pro handicapované kluky

Během večera se také uskuteční dvě dražby, jejichž výtěžek půjde na dobrou věc. Bude se dražit dětská koloběžka a obraz olomouckého malíře Vladimíra Hally.

„Výnos peněz by měl pomoc dvěma malým hendikepovaným chlapcům Marečkovi a Kristiánkovi. Pro oba bychom rádi získali jedenáct tisíc korun, za které bychom jim mohli koupit tablety. Oba je potřebují, díky nim se mohou naučit číst, počítat nebo třeba rozeznávat barvy," poznamenala Věra Novotná.

Ples Dobrého místa pro život se koná v sobotu 7. března od 19.30 v Hotelu Flora Olomouc.

Vstupenky na sezení jsou už beznadějně vyprodané, zájemci však ještě mají šanci si na místě koupit lístky na stání. Ty přijdou na sto korun na osobu. Více informací nejen o plese, zájemci najdou na www.dobremistoprozivot.cz 

Program:

19.30 Hraje Mladá Krev
20.00 Taneční vystoupení standardních tanců (Dominik Deák – Nelly Urbánková)
20.05 Slavnostní zahájení
20.10 Hraje Mladá Krev
20.30 Exhibice klubu SMASH GYM KICKBOX OLOMOUC – pod vedením Michala Prstka uvidíte ukázku nácviku technik kickboxu, thajského boxu a MMA na boxerských lapách, sportovní zápas a stínový boj
20.50 Hraje rocková kapela Wedding Band
21.00 Taneční vystoupení latinskoamerických tanců (Dominik Deák – Nelly Urbánková)
21.10 Vystoupení Baletního studia Olomouc
21.50 Hraje rocková kapela Wedding Band
22.00 Módní přehlídka oděvní značky GARTMA návrhářky Marty Musilové
22.20 Hraje rocková kapela Wedding Band
23.00 Slosování vstupenek
24.00 Hraje rocková kapela Wedding Band