Nyní si přesně takový doplněk můžete pořídit na Kabelkovém veletrhu Deníku, do něhož Květa Fialová již druhým rokem přispěla svou oblíbenou kabelkou.

„Potěšilo mne, že regionální Deník takovou akci organizuje. Každá žena má přeci více než jednu kabelku. A pokud se jí jenom trochu chce, tak se jistě může jedné vzdát a darovat ji do akce, jejíž výtěžek pomáhá lidem. A ještě si pak může od manžela nechat koupit novou," myslí si Květa Fialová.

Pomoc druhým je pro Květu Fialovou nedílnou součástí života.

„O mně je známo, že miluju dalajlámu a jeho modlitbu. Ta modlitba zní: Ať se stanu v každé době, nyní a navždy, ochráncem těch bez ochrany, vůdcem pro ty, co ztratili cestu, lodí pro ty, kteří plují přes oceány, mostem pro ty, kteří přecházejí řeky, úkrytem pro ty, co jsou v nebezpečí, svítilnou pro ty, co nemají světlo, útočištěm pro ty, co nemají kde hlavu složit, a sluhou pro všechny potřebné…," vysvětluje životní filozofii herečka.

Regionální Deník v Olomouckém kraji organizuje Kabelkový veletrh, na kterém budou k mání stovky dámských kabelek.

V pondělí 6. října budou všechny sesbírané tašky k dostání v Moravském divadle Olomouc, kde je budou prodávat redaktorky Deníku.

„Ráda bych na veletrh do Olomouce přijela, ale nevím, zda to časově zvládnu. Už jsem viděla nějaké kousky a pokud to půjde, určitě si nějaké kabelky koupím," slibuje Květa Fialová.