Brány festivalu Mrskley RockFest otevřou už ve 13 hodin.

„Návštěvníci se mohou těšit na pět rockových pecek. Program odstartuje čím dál oblíbenější přerovská kapela Kameron. Z Brna přijede rocková kapela Mylions, která vznikla spojením bývalých členů legendárních kapel Kern, Titanic a Alband. Funguje jen pár let, ale má za sebou dvě řadová alba a několik zdařilých hudebních počinů,“ pozval za pořadatele Milan Papežík.

Ilustrační foto
Buty, Traktor i Yo-Yo band. Týden je nabitý festivaly. A chystá se Divoký Bill

Jediným českým revivalem skupiny Harlej je mladá olomoucká krev, kapela Harlej Revival Olomouc, která se stává nejen v regionu špičkou mezi tributovými a zábavovými kapelami.

„V minulém roce se stali jednou z hlavních hvězd festivalu rockových revivalových kapel ZasTenRock v Zásadě u Jablonce nad Nisou a podmanili si dav, který čítal přes dvě tisícovky nadšených posluchačů. Na kapele je kromě mladické energie zajímavé to, že se chystá psát vlastní songy v rockovém stylu, a tak je jasné, že se dav fanoušků, a především fanynek, bude rozrůstat,“ míní Milan Papežík.

Na Rockovém plese v Jesenci vystoupily legendární regionální kapely. 4.3. 2023
VIDEO: Legendární Calibos to rozjel na plese, takto pařili rockeři v oblecích

Závěr festivalového programu bude patřit legendám, nejdříve olomoucké skupině Calibos, která působí na scéně od polistopadových dní roku 1989.

„Nejočekávanějším vystoupením bude koncert kapely Premier, která v devadesátých letech drtila přední příčky českých hitparád megahitem Hrobař. Letos tento velký hit oslaví třicet let od svého uvedení a zajisté bude tím hlavním vyvrcholením festivalu,“ dodal Milan Papežík.

Ilustrační foto.
Kam o víkendu? Na pivní slavnosti, trucky, Desmod, dobývání hradu či do letňáku

Vstupenky na Mrskley RockFest jsou v předprodeji v síti TicketLive za 290 korun, na místě budou stát 370 korun. Na festival bude zajištěn rozvoz z okolních měst a obcí, podrobné informace jsou k dispozici na FB Mskley RockFest. Pořadatelé připraví také herní zónu pro děti.

SOUTĚŽ O 5x2 VSTUPENKY:

otázka: Kolik osob se podílí na chodu festivalu Mrskley RockFest?

Tipy mohou čtenáři zasílat na email: mrskleyrockfest@gmail.com

Pořadatel festivalu vybere pět výherců, kteří se nejvíce přiblíží správnému číslu. Každý z výherců získá po dvou vstupenkách, k vyzvednutí budou přímo na místě v den konání festivalu.

Hlasovat je možné až do nedělní půlnoci 9. července 2023

Mrskley RockFest - program 

13:00 Otevření areálu

15:00 Kameron

17:00 Mylions

19:00 Harlej Revival Olomouc

21:00 Premier

22:45 hodin Calibos