Konkrétně v sobotu 21. dubna v NH Collection Olomouc Congres od 19 hodin.

„V průběhu večera nás čeká velká podívaná v podobě pestrých volných disciplín, originální módní přehlídky, úchvatné promenády v plavkách krásných děvčat i bohatého kulturního programu. Celým večerem vás budou provázet hvězdní moderátoři Jitka Asterová a Bořek Slezáček. Lístky na galavečer jsou stále k dispozici na ticket.rpsc.cz,“ uvedl ředitel soutěže Roman Štěpánek.

„Třetí krajský galavečer je již na spadnutí a my jsme zvědaví na vítězky posledního večera. Zároveň se ale velmi těším na závěrečné finále v Mikulově, které bude opravdu velké. Víc zatím prozrazovat nebudu. Máte se ale na co těšit,“ říká ředitel soutěže.

Můžete se těšit na deset krásných dívek, které poctivě trénují své choreografie, aby jak před diváky, tak před porotou předvedly to nejlepší. Přece jen budou bojovat o titul nejkrásnější středoškolačka v Olomouckém kraji.

Tři vítězky také postoupí do velkého finále Miss OK, které se bude konat 16. června v zámeckém areálu v Mikulově.

Nyní na webu missok.cz probíhá online hlasování o titul 1. Vicemiss MISS Haná, tak nezapomeňte hlasovat pro svou favoritku. Hlasování probíhá vždy do 12 hodin v den galavečera.