Na galavečer v olomouckém BEA centru se středoškolačky připravovaly tři měsíce.

„Jsem šťastná. Byl to krásný večer," podělila se o dojmy vítězka.

ČTĚTE TAKÉ: 
Kam o víkendu? Na košty, nevšední bál i probouzení netopýrů

Zastávky tramvají přes Nové Sady už mají jména

Letos poprvé se uděloval i titul Miss Haná. Ten získala Bára Hošková z olomoucké Střední školy obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK. Držitelka ocenění se stala zároveň první Vicemiss OK.

Druhou Vicemiss OK je Michaela Blašková ze Střední zdravotnické školy Olomouc.

Diváci zvolili i Miss Face. Stala se jí Bára Hošková.

Finálový večer završila dražba fotoobrazů finalistek. Výtěžek poputuje na konto občanského sdružení Martina Zacha.

VIDEO z finále v olomouckém BEA centru

ČTĚTE TAKÉ:

Kouč Mory Venera zůstává. Cíl? Plná hala lidí

Komu připadne Bouzov? Verdikt je blízko

Co je to MissOK?Soutěž MissOK ctí heslo Školy samy sobě, a proto na všem, co diváci uvidí, ochutnají, či zažijí, se podílejí žáci středních škol Olomouckého kraje. Do soutěže MissOK se mohou přihlašovat dívky, které studují kteroukoli střední školu v Olomouckém kraji.

„Projekt vznikl v reakci na poptávku toho, že studenti mají malý kontakt s praxí. MissOK nezapojuje jenom krásná děvčata, ale i desítky studentů z oborů jako kadeřnice, vizážistka a mnohých dalších. Například grafiku soutěže vytváří studenti multimediální tvorby," vysvětlil pořadatel soutěže Roman Štěpánek.

Galavečer čtvrtého ročníku soutěže Miss středních škol Olomouckého kraje proběhne v pátek 24. března v prostorách Bea centra Olomouc.

Celkem se budou udělovat čtyři tituly: MissOK, Miss Haná, I. VicemissOK, II. VicemissOK a MissOK Face. Více informací zájemci o soutěži zjistí na internetu www.missok.cz (paš, ahe)