Večer nejen moderovala, ale také ukázala své taneční dovednosti Mahulena Bočanová, která společně se svým partnerem, z populární televizní show Star Dance, Jaroslavem Kunešem rozhoupala v bocích plný parket centrálního sálu.

V počáteční části večera na pódium vystoupala legenda českých zpěvaček Eva Pilarová, kterou doprovodil Orchestr Václava Hybše. Také v atriu bylo o zábavu a tanec postaráno. Mimo jiné zahrála kapela Fleret, kterou kvůli nemoci nemohla doprovodit Jarmila Šuláková.

Mezi dalšími vystupujícími byl například Dalibor Janda, Katarína Knechtová, či Jiří Zonyga s kapelou. O gastronomické zážitky také nebyla nouze.

„Dvakrát cuba libre a tři mojita, prosím,“ si vyžádal jeden z návštěvníků, který se od baru s míchanými nápoji vzápětí přesunul k pultu, kde mu šéfkuchař ukrajoval kus libového selete.

Koho bylo na tomto slavnostním večeru vidět? Kromě politiků a vzácných hostů se mezi zúčastněnými procházeli také takové hvězdy jako je Asterix a Obelisk, Marylin Monroe, Michael Jackson či Elvis Presley.