Po několika letech opouští reprezentační událost prostory Regionálního centra Olomouc a přesouvá se do hotelu NH Olomouc Congress.

Program bálu zaplní několik sálů. Letos jejich prostory roztančí brazilské rytmy či zvuky 60. a 70. let.

Brazilský program všechny přítomné přenese do slunných míst Jižní Ameriky, do země samby a karnevalových průvodů. Nebude chybět ani opravdová latinskoamerická kapela.

Tradiční událost nabídne rozmanitou nabídku vystupujících. Kromě dvou zmíněných mužů českého zpěváckého nebe do Olomouce přijedou zazpívat například Viktor Sodoma a Karel Kahovec.

Jejich vystoupení doplní řada hudebních kapel a také revivaly The Beatles, Abba, Bee Gees a Boney M, vše v podání evropské rarity POP STARS.

Celým večerem bude provázet skladatel a moderátor Petr Šiška, kterého v některých vstupech na pódiu doprovodí Taťána Kuchařová, dosud jediná Češka s titulem nejkrásnější ženy světa.

„Návštěvníci Městského bálu se mohou těšit na zajímavé soutěže, a to v pití koktejlu na čas nebo o nejlepšího a nejsympatičtějšího tanečníka večera,“ uvedl Josef Kořenek z Petarda Production.

V prodeji jen 300 vstupenek

Na Městský bál je vyčleněný limitovaný počet vstupenek, a to tři sta. K dispozici jsou od čtvrtka v Informačním centru v podloubí radnice a také v agentuře Petarda Production v Purkrabské ulici.

V ceně vstupenky za 699 korun je večeře formou bohatého bufetu. Část výtěžku ze vstupného půjde na dobročinné účely. Tentokrát peníze přispějí Arcidiecézní charitě Olomouc.

Na kolik pořádání bálu přijde?

Město za uspořádání plesu dle slov mluvčí olomoucké radnice Jany Doleželové platí každý rok 200 tisíc korun. „Tak tomu bude i letos. Milion až milion tři sta tisíc jsme získali od sponzorů,“ uzavřela Doleželová.