Co se stalo? Kdež hrále dorostenke z Nákla o nich na hřišťo volejbal, zatóžel Fanóš po třech pivech po čtvrtym a take vidět Ančo z Nákla bez dreso.

Tož šil za bódo, co slóži jako šatna, a dirkó po soko v prkně šmiroval babe. Ale kdež došlo k temo, proč tam bel, zamotala se mo hlava. To co oviděl, nebela Anča, ale vepadalo to jak kdejaké chlap o nich v hospodě!

Napěti pokleslo, zato zmatek ve Fanóšově hlavě vzrostl.

Šil se optat Jaryna, ešle je možny, abe dorostenke měle to, co majó oni dva. Aji Jarynovi to belo divny. Ale po pohledo dirkó po soko zařval, že to tak nenechá, že to néni fér, a verazil na trenéra TJ Včelke Náklo.

Chetl ho pod krkem a ten, celé překvapené, veklopil celó pravdo. Hanácká liga dorostenek je celá zkorompovaná, a tak nezbévá trenérum, než hledat zdroje pro dobré vésledek jinde.

Obečéně si vehlidnó orostlyho, ale trocho labilniho chlapa, namlovijó mo, že je Anča, že mo néni pětatřecet, ale sladkéch šestnáct a pak ten chodák, celé zmatené nastópi meze babe.

Tak majó svojo Ančo aji v Odrlecich, na Lhotě, v Náměšťo a aji v Břochotině. Tam je dokonce Anča spojená s rodinó nemenovanyho radniho.

Fanóš tak objevil tajemstvi, kery nemělo vejit na světlo boží! A ve světě velkéch prachu, každé takové unik informaci mosi bet po zásloze potrestané. Ož tak z toho Fanóš měl pocit, že je to připad jak prase. Sice nebel žádná sviňa, ale něco mo řikalo, „řekni to médiím“.

Po prvnim interview a vestópeni v nočních zprávách se z Fanóša stala hvězda, skákal sem a tam, hotové klokánek. Ale tajny bratrstvo to nemuhlo nechat jenom tak.

Na besedě v Brně k němo přešle dva páni v uniformách a řekle mo, že je zatčené, protože to bel on, kdo vehledával labilni kloke a pod tlakem do nich tak dlóho hučel, až řekle, že se všeho vzdávaji a odteďka bodó dorostenkó Ančó!

Za obchod se ženama a korupco be vefásl tak pět let, ale kdež se nechal slešet, že je jeleň, přešile mo eště zoofílio!

Tak Hanáci, nechte si zajit choť na dorostenke v šatnách, nebo se lehce muže stat, že se na svět bodete divat pár sezón jenom přes zamřižovany okno!

Ze své pozorovatelne, pH (pravé Hanák) Tónek Melhoba,
tonek.melhoba@seznam.cz