Dále se může radovat z ročního bezplatného užívání bytu Praze, rok může zadarmo užívat Mercedes a získá pracovní smlouvu na tři roky se společností Miss Factory a mnoho dalších cen. Karolína Kopíncová v současnosti studuje na Masarykově Univerziě obor Mediální komunikace a média.

Umí i akrobatické kousky na kolech MTB

Karolíně drželi palce nejen ve Vrbně pod Pradědem a v Ludvíkově, ale také v Holčovicích, kde strávila kus dětství v hájence u lesa. Díky tomu na rozdíl od svých vrstevníků byl pro ni přirozenější pohyb v přírodě, než vysedávání u počítače.

Chodila do páté třídy, když se její rodina přestěhovala do Ludvíkova u Vrbna pod Pradědem. Tam si zamilovala jízdu na kole. V soutěži Miss Czech Republic prozradila, že jejím koníčkem jsou akrobatické kousky na kolech MTB. Umí si užít adrenalin, když skáče na kole přes překážky a učí se různé triky za letu ve vzduchu.

Svět miss, neboli dívčí krásy, módy, kosmetiky, modelingu a focení objevila celkem pozdě, až v 17 letech. Tehdy v Ostravě studovala střední školu, Přírodovědné lyceum. Na žurnalistiku pomýšlela už na střední, ale tu bylo možné studovat pouze ve Vsetíně nebo v Praze. Ostrava a přírodověda pro ni byla dočasným kompromisem. K žurnalistice, kterou považuje za svůj budoucí hlavní obor, se vrátila až po maturitě.

Studium v Ostravě ale bylo pro ni velmi důležité. Našla si zde přes agenturu zakázku na focení svatebních šatů, a od té doby se začala zajímat také o tuto modelingovou sféru. Při vysokoškolských studiích v Brně zažila kromě focení i své první velké přehlídky. Odtud už byl jen krůček podat přihlášku do soutěže Miss Czech Republic 2020.


K TÉMATU

Výsledky Miss Czech Republic 2020

1. Karolína Kopíncová (Miss Czech Republic 2020 a nová Miss World Czech Republic 2020)
2. Angelika Kostyshynová (Miss Supranational Czech Republic 2020)
3. Natálie Kočendová  (Miss International Czech Republic 2020)
4. Barbora Aglerová (Miss Grand International Czech Republic 2020)
5. Veronika Šmídová (Miss Intercontinental Czech Republic 2020)