Předchozí
1 z 11
Další

Poděbrady u Olomouce

Loďičky na přírodním koupališti Poděbrady.Loďičky na přírodním koupališti Poděbrady.Zdroj: Deník / Kopáč JiříPřírodní koupaliště mezi Olomoucí a Horkou nad Moravou nabízí několik upravených pláží i divoká zákoutí. K dispozici je dětské hřiště, ohniště, lavičky, toalety, půjčovna loděk. V zadní části areálu upravená nudistická pláž.

V provozu je po celý rok občerstvení Terasa s velkým venkovním posezením. V pátek 4. června večer tam bude hrát pecky od the Doors olomoucká kapela Morrison Hotel.

Přístupné autem (u areálu velké parkoviště), po cyklostezkách na kole i autobusem MHD. 

Vstup: zdarma
Otevírací doba: areál neomezeně

Aquapark Prostějov

Prostějovský aquapark - Ilustrační fotoProstějovský aquapark Zdroj: DeníkProstějovský vodní areál Koupelky má otevřeno od 4. června. Nabízí rekreační bazén, 25m plavecký bazén, dětský bazén, skluzavky, tobogán, umělý vodní proud, houpací bazén. Voda ohřívána tepelnými čerpadly.
K dispozici občerstvení, dětská hřiště, sportovní hřiště. Velké parkoviště v Anenské ulici.

Vstupné: celodenní 100 Kč dospělý, 70Kč 6-18 let, 40 Kč 3-6 let, do 3 let zdarma. Rodinné 300 Kč 
Otevírací doba: po - ne   10.00 - 19.00 hod

Koupaliště Šternberk

Koupaliště ve Šternberku 16. června 2020Koupaliště ve Šternberku Zdroj: Deník / Daniela TauberováOtevřeno od soboty 5. června. Vyhledávaný venkovní areál na okraji města u hlavního tahu na Opavu s plaveckou částí o délce 25 metrů, tobogánem, dětskými atrakcemi na travnatých plochách. V provozu již bude i občerstvení, možnost půjčení lehátek. Od loňska nové skluzavky a dlažba. Zrenovovány lavičky v odpočinkových zónách, rozšířeno bylo posezení pro občerstvení.

„I když jsme se obávali, že voda bude studená, stihla se prohřát na příjemných dvacet stupňů,“ hlásil v pátek ráno správce koupaliště Jaroslav Vyhnánek.

Vstup: dospělý 70 Kč/den, dítě do 15 let 40 Kč/den. Půldenní vstupenka je za 50 a 30 korun.
Otevírací doba: v červnu od 9 do 20 hod

Plumlovská přehrada

Plumlovská přehradaPlumlovská přehradaZdroj: Deník / Karel RozehnalRozlehlá vodní nádrž nabízí pobyt u vody na upravených plážích, procházky kolem i projížďku po nové vybudované cyklostezce. K dispozici aktuálně občerstevní pod hrází v Mostkovicích u minigolfu a na pláži U Vrbiček, kde v sezoně funguje půjčovna loděk a šlapadel. Něco dobrého k pití a snědku si můžete dát i na zahrádkách hotelu Zlechov či hotelu Plumlov. Parkování je k dispozici u letního kina v Mostkovicích.

Vstup: zdarma
Otevírací doba: areál neomezeně

Termály Velké Losiny

Termální park ve Velkých Losinách. Ilustrační fotoTermální park ve Velkých LosináchZdroj: Deník / Petr KrňávekTermální aquapark v areálu Lázní Velké Losiny. Jeho základem je devět bazénů s teplotou vody okolo 33 stupňů Celsia. Bazény jsou napuštěny přírodní termální vodou, která se používá i k léčbě pacientů s pohybovými, neurologickými nebo kožními onemocněními. V areálu občerstvení. Wellness zóna je nyní uzavřená.

Vstup: Dospělí 350 Kč na 3 hodiny a 15 minut, 450 korun celodenní vstupné
Otevírací doba: úterý – neděle 10 - 20 hodin

Podhradský rybník v Plumlově

Koupání v Podhradském rybníku v PlumlověKoupání v Podhradském rybníku v PlumlověZdroj: DENÍK/Karel RozehnalSlunění a koupání s unikátním výhledem na plumlovský zámek. Zázemí a atrakce v přilehlém kempu Žralok s volným vstupem - k dispozici občerstvení a pro děti půjčovna elektroautíček. Přímo na hrázi rybníka otevřené bistro U Sandokana.

Vstup: zdarma
Otevírací doba: areál neomezeně

Jadran u Oseka nad Bečvou

Přírodní koupaliště Jadran v Oseku nad BečvouPřírodní koupaliště Jadran v Oseku nad BečvouZdroj: DENÍK/Petra Poláková-UvírováVyhledávané přírodní koupaliště u cyklostezky Bečva prošlo nedávno revitalizací. Upravené břehy k poležení, občerstvení, vyžití pro děti. Na stezce se můžete projíždět na in-line bruslích.
V zadní části vyhrazená pláž pro nudisty.
U areálu možnost parkování.

Vstup: zdarma
Otevírací doba: areál neomezeně

Plavecký areál Přerov

Plavecký areál v Přerově - 31. května 2021Plavecký areál v Přerově - 31. května 2021Zdroj: Deník/Petra Poláková-UvírováOtevřen od 31.5. 2021, v provozu vnitřní bazény a atrakce, venkovní 25m bazén s ohřívanou vodou. Venkovní rekreační bazén a travnatá plocha jsou zatím uzavřeny. 

Vstupné: do 6.6. jednotné celodenní vstupné pro dospělé, děti, důchodce 60 Kč (děti do 6 let zdarma).
Otevírací doba: 8-18 hod

Aquacentrum Šumperk

Aquacentrum Šumperk krátce po otevření ve středu 2. června.Aquacentrum Šumperk krátce po otevření ve středu 2. června.Zdroj: Deník/Petr KrňávekV novém šumperském aquacentru je v provozu krytý bazén s brouzdalištěm, ohřívárnou a whirpoolem a venkovní bazén se slunicí loukou. Dominantou areálu je bezmála stometrový tobogán. 

Vstup: Dospělí 100 Kč na hodinu
Otevírací doba: víkendy 9 – 21 hodin, pracovní dny dle aktuálního rozpisu

Dolní Bušínov

V teplých dnech je o koupání na přehradě v rekreačním středisku Bozeňov v Dolním Bušínově u Zábřeha velký zájem. Dolní přehrada v Dolním Bušínově u Zábřeha Zdroj: Jiří HulikPřírodní koupaliště v chatové rekreační oblasti 8 kilometrů od Zábřeha. Koupání je možné v dolní přehradě Na Jahodné s menší pláží v centru osady, klidnější prostředí skýtá horní, Krchlebská nádrž. Poblíž dolní nádrže se nachází občerstvení a známý rekreační areál Bozeňov. Dolní Bušínov je přístupný autem nebo na kole.

Vstup: zdarma
Otevírací doba: neomezeně