Právě proto neváhala a rozhodla se zapojit do Kabelkového veletrhu Deníku, který už druhým rokem pomáhá dětem i dospělým z Olomouckého kra­je.

„Ráda takto přispěji na dob-rou věc. Navíc, než by kabelka ležela ladem v šatníku, bude takto aspoň užitečná a poslouží správnému cíli," říká k akci uničovská rodačka Jana Doleželová.

Jako úspěšná modelka a především doktorka farmacie bere charitativní činnost jako součást svého života.

„Věřím, že zdraví a úspěšní lidé by měli pomáhat těm, kteří v životě nemají tolik štěstí. Naplňuje mě spíše dlouhodobá práce ve zdravotnictví, které se věnuji od dokončení farmaceutické fakulty, charita je k tomu bonus navíc," vysvětluje.

A jaký doplněk se tedy rozhodla věnovat do Kabelkového veletrhu Deníku?

„Tuhle kabelku jsem dostala na Miss International v Malajsii jako poděkování za moderování doprovodného programu. Je pro mě milou vzpomínkou na měsíc v Kuala Lumpuru, ale nyní udělá někomu radost hned dvakrát, a to mě těší ještě víc," vypráví Jana Doleželová.

Od takto krásné a úspěšné ženy by se dalo očekávat, že si podobných radostí dopřává při nákupech docela často. Opak je však pravdou.

„Obecně celkem málo nakupuji a taška je pro mě spíš nutný doplněk. Všichni přeci někam musíme dát klíče, doklady a mobil. A proto, že mám poměrně pestrý a hektický program, preferuji velké kabelky, kam se mi vejde i notebook a spousta dalších věcí. Snad si mou kabelku stejně dobře užije i její nová majitelka," říká na závěr Jana Doleželová, jejíž kabelku si můžete koupit na Kabelkovém veletrhu Deníku.