Rybářský ples v Senici

Kdy: pátek 7. února od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Senice na Hané
Proč přijít: bude hrát skupina Roxy, bohatá tombola, hlavní cena sumec

Ples města Moravský Beroun

Kdy: pátek 7. února od 19.30
Kde: Národní dům, Moravský Beroun
Proč přijít: ve stylu Black and White

Hasičský ples

Kdy: pátek 7. února od 20 hodin
Kde: sál pohostinství, Odrlice
Proč přijít: zahraje skupina Ramahe Band

Ples mezi květy na Floře

Kdy: sobota 8. února od 19.30
Kde: pavilon A, Výstaviště Flora Olomouc
Proč přijít: tentokrát na téma "italská riviéra". K tanci bude hrát kapela pěveckých hvězd Boom!Band Jiřího Dvořáka, se slavnými italskými hity vystoupí Davide Mattioli a jeho band. Večerem provází moderátor a bavič Petr Martinák.

Rockový ples u Macků

Kdy: sobota 8. února od 20 hodin
Kde: Restaurace u Macků, Olomouc
Proč přijít: zahraje kapela Methyl

Fotbalový ples v Července

Kdy: sobota 8. února od 20 hodin
Kde: kulturní a sportovní sál, Červenka
Proč přijít: zahraje skupina Drajv

Společenský ples obce Haňovice

Kdy: sobota 8. února od 19 hodin
Kde: kulturní dům, Haňovice
Proč přijít: zahraje Fofrovanka

Hasičský ples v Náměšti

Kdy: sobota 8. února od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Náměšť na Hané
Proč přijít: zahraje Via Paběda

Hanácké bál v Litovli

Kdy: sobota od 8. února od 20 hodin
Kde: Velký sál Záložny, Litovel
Proč přijít: zahraje Cimbálová muzika Primáš z Přerova, vystoupí Folklorní soubor Haná Přerov, Folklorní soubor Hanačka Litovel

Šermířský ples

Kdy: sobota 8. února od 19 hodin
Kde: Armádní dům, Olomouc
Proč přijít: zahrají kapely Rabussa, Strigoň a Drunken Weasel, taneční vystoupení Evadees, bohatá tematická soutěž o ceny

Omega Olomoucký ples

Kdy: pátek 14. února od 19 hodin
Kde: NH Hotel, Olomouc
Proč přijít: letošní téma Láska a vášeň, vystoupí Milli Vanilli, Marek Ztracený, O5 a Radeček, moderuje Iveta Vítová a Jan Čenský

22. reprezentační ples DPMO

Kdy: pátek 14. února od 19.30
Kde: RCO, Olomouc
Proč přijít: hosté Olga Lounová s kapelou, DJ Humpy, skupina Bene

Společenský ples ve Šternberku

Kdy: pátek 14. února od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Šternberk
Proč přijít: zahraje skupina Gama, vystoupí DJ Gajdy

Školní ples ve Štěpánově

Kdy: pátek 14. února od 20 hodin
Kde: sokolovna, Štěpánov
Proč přijít: zahraje skupina Sirius, taneční vystoupení, bohaté občerstvení

Rockový ples v Olomouci

Kdy: sobota 15. února od 19 hodin
Kde: Výstaviště Flora, Olomouc
Proč přijít: vystoupí Project F, ZZ Top Tribute Band, Aerosmith Revival EU a další

Sokolské šibřinky

Kdy: sobota 15. února od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Náměšť na Hané
Proč přijít: zahraje kapela Arcus

Šibřinky ve Střeni

Kdy: sobota 15. února od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Střeň
Proč přijít: zahraje Arconat, bohatá tombola, masky vstup zdarma

Ples zubních lékařů

Kdy: sobota 15. února od 19 hodin
Kde: NH Hotel, Olomouc
Proč přijít: zahraje kapela Red Socks Orchestra, večerem provede DJ rádia Haná Lukáš Kobza

Sportovní ples

Kdy: sobota 15. února od 19 hodin
Kde: Hospůdka na hřišti, Olomouc-Nedvězí
Proč přijít: zahraje kapela Axel

Školní ples ve Velké Bystřici

Kdy: sobota 15. února od 20 hodin
Kde: kulturní dům Nadační, Velká Bystřice
Proč přijít: zahraje skupina Methyl, občerstvení zajištěno, bohatá tombola

The Ples v Olomouci

Kdy: pátek 21. února 
Kde: RCO, Olomouc
Proč přijít: hrát bude rozhlasový Big Band Gustava Broma a kubánská kapela Dos Cubanas. Na programu je i unikátní výuka tanců s účastníkem soutěže Stardance, Janem Halířem, na parketu to rozjede i Jan Onder s herečkou Danou Batulkovou. Chybět nebude ani módní přehlídka v režii návrhářky Sandry Švédové.

XXV. reprezentační ples Granitol

Kdy: pátek 21. února od 19.30
Kde: Národní dům, Moravský Beroun
Proč přijít: zahraje Galaxy Olomouc, taneční vystoupení, bohatá tombola, hlavní výhra zájezd

Myslivecký ples

Kdy: pátek 21. února od 20 hodin
Kde: sokolovna, Unčovice
Proč přijít: zahraje skupina Legend

Ples SDH Velká Bystřice

Kdy: sobota 22. února od 20 hodin
Kde: kulturní dům Nadační, Velká Bystřice
Proč přijít: zahraje kapela Yantar, občerstvení, bohatý doprovodný program

Sportovní ples

Kdy: sobota 22. února od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Šumvald
Proč přijít: zahraje Jen Tak II, bohatá tombola zajímavá vystoupení

Reprezentační ples Univerzity Palackého

Kdy: sobota 22. února od 19 hodin
Kde: NH Hotel, Olomouc
Proč přijít: akrobatické vystoupení Losers Cirque Company, hudební host Kapitán Demo, tombola, bohaté občerstvení

Uničovský ples

Kdy: sobota 22. února od 19 hodin
Kde: G-Club, Uničov
Proč přijít: vystoupí Helena Zeťová, O5 a Radeček, Jamr‘s či DJ Zbyněk Stružka

Lidový bál v Olomouci

Kdy: sobota 22. února od 19 hodin
Kde: Výstaviště Flora, Olomouc
Proč přijít: moderuje Roman Vencl a Jan Ťoupalík, Folklorní soubor Rovina, zahrají New Street Band a The Garneders

Fotbalový ples 1. HFK Olomouc

Kdy: sobota 22. února od 19.30
Kde: RCO, Olomouc
Proč přijít: hudební skupina Trigon, kouzelnický mág Karel Pomahač, moderuje, Daniel Langer, bohatá tombola, občerstvení