Víkend 1. - 3. února 

Rybářský ples ve Šternberku

pátek 1. února 

XXI. Obecní ples v Lutíně

pátek 1. února od 20 hodin 

Obecní ples v Křelově

pátek 1. února  

Ples SDH Mezice

Kdy: pátek 1. února 

Ples SDH Odrlice

Kdy: pátek 1. února od 20 hodin

Obecní ples

Kdy: pátek 1. února od 20 hodin
Kde: sokolovna, Bělkovice-Lašťany
Za kolik: 100 korun s místenkou
Proč přijít: k tanci a poslechu zahraje skupina Yantar, ukázky orientálního tance, vystoupí skupina Street Workout Olomouc, profesionální barman, bohaté občerstvení

Hasičský ples v Grygově

Kdy: sobota 2. února od 20 hodin
Kde: sokolovna, Grygov
Za kolik: 50 korun
Proč přijít: k tanci a poslechu zahraje Toby band music, bohatá tombola

Fotbalový ples v Července

Kdy: sobota 2. února 
Kde: sokolovna, Červenka

Obecní ples v Tovéři

Kdy: sobota 2. února od 20 hodin

Hasičský ples v Haňovicích

Kdy: sobota 2. února od 20 hodin
Kde: sokolovna, Haňovice
Proč přijít: zahraje skupina Roxy

Hasičský ples ve Vísce

Kdy: sobota 2. února od 20 hodin
Proč přijít: k tanci a poslechu zahraje skupina Modrá rosa

 

 Víkend 8. - 10. února 

Múzyálles 

Kdy: sobota 9. února od 19.30
Kde: hotel Flora, Olomouc
Za kolik: 290 korun s místenkou
Proč přijít: ples umělců všech múz, jejich přátel a obdivovatelů, k tanci a poslechu zahraje Fantajm

Ples mezi květy 

Kdy: sobota 9. února od 19.30
Kde: Výstaviště Flora Olomouc – Pavilon A
Za kolik: 450 korun
Proč přijít: tentokrát na téma Kolem světa, k tanci a poslechu zahraje Big Band Felixe Slováčka, hosté Dan Nekonečný, Danny Menšík a další

Šermířský ples

Kdy: sobota 9. února od 19.00
Kde: Dům Armády v Olomouci
Proč přijít: vítání jsou hosté v historických kostýmech (od gotiky po 19. století), zahrají kapely Happy to meet, Strigoň a Vintage Wine, světelná show
Za kolik: 250 korun 

Uničovský ples 

Kdy: sobota 9. února od 19 hodin
Kde: G-Club, Uničov
Proč přijít: vystoupí Ilona Csáková a kapela Jamr´s

Rybářský ples

Kdy: pátek 8. února 
Kde: kulturní dům, Senice na Hané
Proč přijít: k tanci a poslechu zahraje Modrá rosa

Školní ples ve Štěpánově

Kdy: pátek 8. února od 20 hodin
Kde: sokolovna, Štěpánov
Za kolik: 100 korun
Proč přijít: k tanci a poslechu zahraje skupina Sirius

Hasičský ples v Příkazech 

Kdy: sobota 9. února od 20 hodin
Kde: Záloženský dům, Příkazy
Za kolik: 80 korun
Proč přijít: k poslechu a tanci zahraje Funny Music Band, bohatá tombola

Papučový ples SDH Trusovice

Kdy: sobota 9. února od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Bohuňovice

Ples SDH Hněvotín

Kdy: sobota 9. února od 20 hodin

Hasičský ples v Náměšti na Hané

Kdy: sobota 9. února od 20 hodin
Kde: Náměšť na Hané
Proč přijít: zahraje skupina Roxy

Charitní ples v Nasobůrkách

Kdy: sobota 9. února od 19.30
Proč přijít: k tanci a poslechu zahraje Ramahe band

Víkend 15. - 17. února 

Omega Olomoucký ples

Kdy: pátek 15. února od 19 hodin
Kde: NH Collection Olomouc Congress
Proč přijít: zahraniční hosté jako zpěvák Lou Bega a slovenská kapela No Name, dále Ilona Csáková či plesový band Eremy, moderátoři Eva Perkausová a Roman Šebrle

Reprezentační ples DPMO

Kdy: pátek 15. února od 19.30
Kde: RCO, Olomouc
Za kolik: 300 Kč (stůl), 200 Kč (bez stolu)
Proč přijít: host večera Ilona Csáková, street dance, light show

Retro ples 50. léta

Kdy: pátek 15. února od 20 hodin
Kde: Centrum Pohybu, Sokolkská ul. Olomouc
Za kolik: 100 Kč v předprodeji, na místě 150 Kč
Proč přijít: kostýmy a hudba ve stylu 50. let

Reprezentační ples na cucky 

Kdy: sobota 16. února od 19 hodin
Kde: Dům U Parku, Olomouc
Za kolik: 390 korun, 290 korun v předprodeji
Proč přijít: vystoupí New Street Band a DJ Kurzola

Maturitní ples Gymnázia Hejčín

Kdy: sobota 16. února od 18 hodin
Kde: Výstaviště Flora Olomouc, pavilon A

XXXII. Hanácké bál

Kdy: pátek 15. února od 20 hodin
Kde: Velký sál Záložny, Litovel
Proč přijít: zahraje Fantastic band a Hanácká mozeka Litovel, vystoupí Hanačka Litovel

Společenský ples obce Haňovice

Kdy: pátek 15. února od 20 hodin
Kde: kulturní dům, Haňovice
Proč přijít: zahraje skupina Fantajm

Babský bál v Lutíně

Kdy: pátek 15. února od 19 hodin
Kde: Aula ZŠ Lutín

Sportovní ples T.J. Sokol Bohuňovice

Kdy: sobota 16. února
Kde: kulturní dům, Bohuňovice

Myslivecký ples v Hněvotíně

Kdy: sobota 16. února od 20 hodin

Fotbalový ples v Litovli

Kdy: sobota 16. února
Kde: Velký sál Záložny, Litovel

Školní ples v Příkazech

Kdy: sobota 16. února od 20 hodin
Kde: Záložna, Příkazy

Víkend 22. - 24. února  

Reprezentační ples Univerzity Palackého 

Kdy: sobota 23. února od 19.30
Kde: NH Collection Olomouc Congress
Proč přijít: zahraje Ondřej Havelka a Melody Makers, tanečníky rozpálí i funky sestava HitFakers
Za kolik: veřejnost 650 Kč, studenti 400 Kč

Rockový ples na Floře

Kdy: sobota 23. února od 18 hodin
Kde: Výstaviště Flora Olomouc – Pavilon A
Za kolik: 350 korun, 299 korun v předprodeji
Proč přijít: hudební perličky jako Katoda Olomouc, Oskar Petr & Marsyas Band, maďarský tribute Scorpions, na závěr zahraje René Lacko tribute Led Zeppelin

Společenský ples obce Paseka

Kdy: pátek 22. února od 20 hodin
Za kolik: 120 korun
Proč přijít: k tanci a poslechu zahraje skupina Kolorez

Školní ples ve Slatinicích

Kdy: pátek 22. února

Ples SDH Velká Bystřice 

Kdy: sobota 23. února od 20 hodin
Kde: Kulturní dům Nadační, Velká Bystřice

Obecní bál v Cholině

Kdy: sobota 23. února od 20 hodin

Ples RS GJO Litovel

Kdy: sobota 23. února od 20 hodin
Kde: Velký sál Záložny, Litovel

Babský bál

Kdy: sobota 23. února od 20 hodin
Kde: sokolovna, Štarnov