Daruje kousky, které byly součástí jejích modelů na přehlídkovém molu.

Do oblíbené benefice, která se koná 4. října v olomouckém kině Metropol, za zapojila už potřetí.

„Říkala jsem si, aby to bylo zajímavější a taky, aby kabelky vynesly víc peněz, že daruji kousky z našich přehlídek. Jsou tam nová psaníčka, krásná modrá kabelka, kterou je možné nosit k džínám i bílá kabelka k letnímu outfitu. Myslím si, že si ženy určitě vyberou,“ popisuje Marta Musilová.

Letošní podzim podle ní bude barevný, hlavním odstínem by pak měla být tmavě zelená.

„Je to barva ke které se hodí modrá a i hnědé odstíny, nebude tam chybět ani červená. Jsou to přírodní barvy, dobře kombinovatelné,“ poradila módní stylistka.

Její salon se poslední dobou zaměřuje hodně na navrhování a šití svatebních šatů. Trendem jsou nevěsty oděné do sexy šatů tělové barvy.

„Hodně jsou v kurzu vlající šifónove šaty v odstínech tělové barvy nebo smetanové. Bílých šatů je už sice méně, ale i tato barva je oblíbenou u našich klientek,“ doplňuje Marta Musilová.

Pátý ročník Kabelkového veletrhu, který pořádá Deník spolu s Dobrým místem pro život se koná ve středu 4. října a poprvé na třech místech současně.

Kromě Olomouce, Přerova nově také v Šumperku. Výtěžek z Kabelkového veletrhu pravidelně pomáhá vážně nemocným dětem, seniorům či obyvatelům dětských domovů.

Pokud víte o někom, kdo by si skutečně zasloužil finanční pomoc, nebo potřeboval koupit nějaké nutné zdravotní vybavení, dejte nám vědět.

Z vašich tipů následně vybereme minimálně jeden, a část výtěžku z veletrhu poputuje k němu. Své tipy můžete zasílat na martin.dostal@denik.cz.