Hudební festival v lůně přírody nabízí nádherné prostředí a kvalitní kapely.

"Krásná příroda a myslím, že i hodně kvalitní hudební repertoár v podání jak regionálních, tak i celorepublikově známých interpretů. Hudební produkce se odehrává na třech pódiích uprostřed lesa, myslím, že nic nechybí," říká ředitel festivalu Filip Lorenc s tím, že se návštěvníci mohou zabavit od rána až do večera.

"Dopoledne začínají vystoupení v kempu, od sedmnácté hodiny se pak lidi mohou přesunout k rybníku, kde se skupiny střídají na dvou pódiích."

Festival Šternberský Žleb se odehraje v osadě Dolní Žleb. Na snímku pořadatel Filip Lorenc naznačuje místo, kde bude hlavní stage, 5. května 2022
Nový pohodový festival u vody se chystá na Olomoucku, zahraje i Mňága a Lenny

Festival odstartoval již v sobotu, ale největší hvězdy dorazí v pondělí a úterý.

"Po oba dny jsou v dopoledním programu vedle vystoupení místních kapel i divadelní představení nebo vernisáže výstavy. Pondělním večerním vrcholem je koncert kapely Mňága a Žďorp. V úterý pak hip hopeři Prago Union. Kvalitní hudbu ale předvedou i ostatní, torufám si říci, že špičkové regionální kapely," zve na festival známý regionální hudebník Filip Rolenc.

Šternberský žleb se koná od soboty 2. července do úterý 5. července. Velmi zajímavými předskokany Mňágy bude ženská sestava Vesna nebo Terne Čhave.

Šternberský žleb 2022 - PROGRAM

Festival Olomouc (o)žije, 25. června 2022
Festival Olomouc (o)žije rozezněl ulice záplavou muziky