Dnes se seznámíte s další odvážnou účastníci Klaudií Klučákovou z Kokor na Přerovsku.

Proč jste se do soutěže přihlásila?
Viděla jsem v tom určitou šanci udělat něco se svým životním stylem. Je v tom i mnoho jiných důvodů. Chci se cítit dobře, být sama se sebou spokojená, mít lepší zdraví, což je velmi důležité. Když jsem se dočetla o této soutěži v tomto Deníku, tak jsem si prostě řekla: ano, přihlásím se a uvidím. Vyšlo to a vybrali mě.

Co si od programu slibujete, co se týče vaší fyzické kondice?
Od programu si slibuji velké zlepšení, co se týče mé fyzické kondice. Rozhodně se snažím navštěvovat fitness co nejvíce, a když zrovna nejsem ve fitness, tak cvičím i doma nebo si zajdu na bazén a na procházku se psy.

Jak na vás působí lektoři, prostředí centra?
Lektoři na mě působí velmi profesionálně a moc sympaticky. Jsou to příjemní lidé, kteří ví, o čem mluví. Prostředí je velmi vyhovující. Je to pro mne lepší než klasické posilovny, je osobnější a domáčtější.

Čeho se bojíte, na co se naopak těšíte? Co bylo pro vás zatím nejnáročnější?
Nejvíce se mohu obávat mé vůle, kterou stále trénuji. Dostala jsem super šanci. Kdybych ji nevyužila, byla bych hloupá. Osobní trenér a výživová poradkyně nám jen ukážou tu správnou cestu, kterou bychom se měli vydat. Je na nás, jak se s tím popereme. Sami to musíme chtít! Těším se na každou návštěvu fitness centra, na každé cvičení, povídání o výživě a hlavně na to, až uvidím nějaké výsledky. Nejnáročnější pro mne je naučit se pravidelně jíst, mít správné rozestupy mezi jídly a dodržovat všechna pravidla, která jsme si stanovili, co se týče zdravé výživy. Musíte se hlídat, stále sledovat čas a myslet na to. Ale dá se to určitě zvládnout.

Co na vaše snažení říkají rodina a přátelé, dělají si z vás legraci, nebo vás podporují?
Rodina mě určitě podporuje a kamarádi také. Legraci si ze mě nikdo nedělá, tedy alespoň ne přede mnou, nevím, jak je to za mými zády. Zatím mám jen kladné ohlasy a kamarádky mi píší, že jim rozhodně musím dávat nějaké tipy, jak a co mají dělat. Takže myslím, že všechno je fajn.

Autor: Kamil Polko