V ceně vstupenky na Pivovarské slavnosti je neomezená konzumace piv, vybraných nealko nápojů a děti do 140 cm mají vstup zdarma. Deník má pro své čtenáře, kteří budou mezi šťastnými výherci, vstupenky zdarma.

„Každoroční oslavy piva v Hanušovicích jsou pro nás velký svátek. Areál pivovaru Holba se naplní hosty, až do noci hraje skvělá hudba, naše pivo se čepuje dokonale vychlazené a všude vládne pohoda,“ říká Lenka Kadlecová, brand manager pivovaru Holba a s úsměvem dodává: „Takže neváhejte a přijďte si k nám do pivovaru v sobotu užít zábavu pod širým nebem s Jeseníky za zády.“

Hudební a pivní program

Oslavy vypuknou ve 12:30 hodin a na dvou scénách se budou střídat hudební interpreti. Na Šerák stage vystoupí například Šrouby a Matice, Thom Artway, Katarína Knechtová nebo Walda Gang.

Pivovarská čtvrtka 2023.
Pivovarská čtvrtka přilákala neskutečných 3546 výletníků. O zábavu nebyla nouze

Druhá scéna nese příznačný název Horská stage, kde bude hrát Husý krk, Wraní Woko, Pěnička nebo třeba kapela Sammael. Návštěvníci se můžou těšit na první ochutnávku nefiltrovaného ležáku Václav 12 z edice Sládkův tip, přímo z tanku čepovaného Šeráka a Keprník a závěr tradičně patří velkolepému ohňostroji, který rozzáří nebe nad jesenickými horami.

Tip pro lovce zážitků

V průběhu festivalu čeká fanoušky škola čepování piva pod vedením zkušených odborníků. Dozvíte se, jak správně pečovat o pivo, aby byla jeho chuť prvotřídní, a následně si to své načepované vypijete až do dna.

Třešničkou na dortu bude předpremiéra videoklipu kapely O5 a Radeček. Hosté Pivovarských slavností tak jako první uvidí oficiální klip k písni Hory, který vznikl ve spolupráci se značkou Holba. Kapela si navíc ke slavnostní předpremiéře klipu připravila pro návštěvníky malé překvapení. Podrobné informace o programu najdete na www.pivovarskeslavnosti.cz.

Vstupenky si můžete koupit do pátku 1. září v předprodeji za 490 Kč buď na výše uvedeném webu, nebo ve Značkové prodejně pivovaru Holba přímo v Hanušovicích. V den konání Pivovarských slavností budou vstupenky k dispozici online i na místě za 590 Kč.

SOUTĚŽTE O VOLNÉ VSTUPENKY S DENÍKEM

Díky vstřícnosti pivovaru Holba mají čtenáři Deníku šanci podívat se na vyhlášenou akci zcela zdarma. Ve hře jsou 5 krát 2 volné vstupenky. Vyhrává 3., 9., 14., 21. a 27. správná odpověď. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku a doufat, že právě vaše odpověď bude výherní.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Která kapela představí na Pivovarských slavnostech v Holbě v předpremiéře svůj nový videoklip?

Své odpovědi zasílejte na e-mail: michal.krestyn@denik.cz. Do předmětu zprávy uveďte PIVOVARSKÉ SLAVNOSTI. K odpovědi připojte i celé jméno a adresu.

Uzávěrka soutěže je v pátek 1. září ve 12 hodin.

Podmínky soutěže se řídí našimi všeobecnými pravidly soutěží.