Akce startuje už v pátek od 16 hodiny hudebním programem, přičemž na pódiu zahraje kromě jiného od 20.30 hodin hanácká skupina Stracené ráj.

V sobotu se moderátorského postu zhostí Ruda z Ostravy, kterého mohou lidé znát z televizní talentové show. Od 12 hodin začnou soutěžní klání typu hod sudem, tah gumového lana, páka či pití piva na ex.

Z kapel vystoupí například bubenická sestava Dumping drums, Team revival, Accept revival, Chaos in head a hřebem večera bude vystoupení kapely Kreyson.

„Vstupenky, které stojí 250 korun na celý víkend, jsou slosovatelné a hlavně z každého lístku jde 30 korun na rekonstrukci Mateřské školky ve Velkém Újezdu,“ uvedl Josef Finger, hlavní organizátor. Výtěžek ze vstupného pořadatelé předají zástupcům mateřinky v sobotu v podvečer. Jako hlavní cena je připravená dovolená pro dvě osoby do Itálie, druhý vítěz obdrží televizor a třetí cenu donesou na zem parašutisté. „Bude to tandemový seskok,“ prozradil Finger s tím, že pro účastníky jmenovaných soutěží jsou připravené poháry i medaile. (wja)