Ledová plocha byla zúžena o dva metry a kromě zbrusu nových mantinelů je nad ní na 180 zářivkových světel s možností přepínání intenzity osvětlení. Na tribunách byly instalovány plastové sedačky pro zhruba 1900 návštěvníků. Návštěvníci budou moci využívat tři bufety a rolbovna bude větší než v minulosti.

„V hokejovém stánku nebude chybět ani velká digitální obrazovka, na níž mohou diváci sledovat skóre utkání a poběží zde reklamy v době přestávek. Můžou se zde promítat i videa,“ doplnil místopředseda HC Zubr Přerov Tomáš Blinka, jenž ve čtvrtek spolu se zástupci vedení dodavatelské firmy dohlížel na finální práce.

Slavnostní otevření se uskuteční 23. září, a protože je pro mnohé fanoušky hokeje otevření nového stánku doslova událostí sezony, chystají se oslavy ve velkém stylu.

„Už v 15 hodin odpoledne bude na stadionu volná prohlídka, v půl páté odpoledne začne na prostranství před halou koncert Pavla Nováka ml. V 18 hodin vypukne první utkání letošní sezony na domácím ledě, a to dlouho očekávaný zápas HC Zubr a Vsetína. Oslavy uzavře po skončení zápasu velkolepý ohňostroj.