Jednotlivé expozice věnované ovoci, zelenině a ovocným školkařským výpěstkům, doprovázené festivalem gastronomie a nápojů Olima a podzimními zahradnickými trhy si během čtyř dnů prohlédl zhruba stejný počet lidí jako vloni.

Mezi návštěvníky byli například manželé Tiší a Procházkovi, kteří se přijeli v sobotu pokochat odrůdami jablek, dýní, česneku a spoustou dalších plodin z Opavska.

„Přijel nás celý zájezd. Zajímají nás hlavně jablíčka a taky si pochutnáváme na burčáku. Jsme z venkova, takže nám je Flora blízká. Bohužel už to není, co bývalo, je tu totiž hrozně moc polských prodejců," zhodnotila skupinka seniorů. Velmi spokojené je však vedení výstaviště, které se připravuje na nadcházející sezonu.

„Velmi se těšíme, že příští rok už budeme moci nabídnout vystavovatelům a návštěvníkům nově zrekonstruované a rozšířené prostory našeho největšího výstavního pavilonu A," uvedl ředitel výstaviště Jiří Uhlíř. Vystavovatelů a prodejců z Česka, jmenovaného Polska a také Slovenska se sešlo přes tři stovky.