„Parádní atmosféra! Vyprodáno ale nebylo. Nedávno tu vystoupil Visací zámek, možná že jsme ty lidi ze spádové oblasti už ekonomicky vyčerpali,“ vtipkoval Leo Friedl, správce kulturního domu Na Letním.

I díky němu členové Mňágy přijeli. V Hlubočkách hráli poprvé. S Friedlem se znají přes dvě desetiletí, předtím za ním jezdili hlavně do olomouckého U-Klubu, který po jeho vyhazovu zatím zeje prázdnotou.

„Kluci nezklamali, bylo to super. Navíc zazněly čtyři přídavky, což je něco neuvěřitelného,“ prozradil zaměstnanec obce, která událost pořádala.

The Beatles Celebration - baletní show v Moravském divadle Olomouc
Donaha! Moravské divadlo představilo novinky, do programu vrací i Beatles

Další akci Hlubočky naplánovaly už na 16. dubna, kdy do kulturního domu zavítají se svojí talkshow Ivo Šmoldas a Radim Uzel. Vrchol sezony má přijít na podzim. Nejdříve se do obce v údolí řeky Bystřice vrátí Radůza, která tam hrála už koncem minulého roku.

„No a pak sem dorazí metalová legenda Citron, takže kdo nestihne květnový koncert v Olomouci, kde se Citron objeví s Tublatankou, může si Láďu Křížka a spol vychutnat u nás,“ láká za organizátory správce kulturního domu.

Leo Friedl se 30 let staral o U-klub v Olomouci, nyní zve kapely do kulturáku v Hlubočkách
Z olomouckého Účka musel pryč, teď vyprodává sál v Hlubočkách
Olomoucké "Účko" chátrá
Olomoucký U-klub zůstává opuštěný, letos neotevře
Semifinalistky MissOK 2019 z Olomouckého kraje
Kdo bude nejkrásnější středoškolačkou? Tady jsou semifinalistky Miss OK