„Parádní atmosféra! Vyprodáno ale nebylo. Nedávno tu vystoupil Visací zámek, možná že jsme ty lidi ze spádové oblasti už ekonomicky vyčerpali,“ vtipkoval Leo Friedl, správce kulturního domu Na Letním.

I díky němu členové Mňágy přijeli. V Hlubočkách hráli poprvé. S Friedlem se znají přes dvě desetiletí, předtím za ním jezdili hlavně do olomouckého U-Klubu, který po jeho vyhazovu zatím zeje prázdnotou.

„Kluci nezklamali, bylo to super. Navíc zazněly čtyři přídavky, což je něco neuvěřitelného,“ prozradil zaměstnanec obce, která událost pořádala.

Další akci Hlubočky naplánovaly už na 16. dubna, kdy do kulturního domu zavítají se svojí talkshow Ivo Šmoldas a Radim Uzel. Vrchol sezony má přijít na podzim. Nejdříve se do obce v údolí řeky Bystřice vrátí Radůza, která tam hrála už koncem minulého roku.

„No a pak sem dorazí metalová legenda Citron, takže kdo nestihne květnový koncert v Olomouci, kde se Citron objeví s Tublatankou, může si Láďu Křížka a spol vychutnat u nás,“ láká za organizátory správce kulturního domu.