Restaurace McDonald's se buduje na parkovišti společnosti Tesco u sjezdu z dálnice Olomouc-Prostějov.

"Můžeme potvrdit, že v Prostějově plánujeme otevřít již 114. restauraci McDonald’s v České republice. K otevření restaurace by mělo dojít v průběhu prvního kvartálu příštího roku. Restauraci bude provozovat zkušený franšízový partner působící v tomto regionu," sdělila Deníku Jitka Pajurková, tisková mluvčí McDonald's s tím, že pobočka zajistí rozvážku jídla nebo roznášku až ke stolům.

"Restaurace poskytne všechny moderní služby jako je např. McDelivery (rozvážku jídla) nebo McDrive, který bude vybavený nejnovějšími digitálními menuboardy. S otevřením vnitřních prostor se zákazníci mohou těšit i na roznášku jídla až ke stolům. Restaurace zaujme také moderním designem," doplňuje Pajurková.

Nová restaurace a kavárna McDonald´s v budově bývalého kina Mír v centru Olomouce
V Olomouci otevřel "nejkrásnější McDonald’s v Česku"

Nová provozovna by měla otevřít v únoru příštího roku. Potvrzuje to i nabídka pracovních míst, která se objevila na webových stránkách společnosti tento týden.

"Už je to tady – v únoru otevíráme novou restauraci McDonald's v Prostějově!" tímto sloganem se prezentuje řetězec rychlého občerstvení na svém oficiálním webu.

Kamila Kleiblová, jedna z nejúspěšnějších franšízantek McDonald´s - v jedné ze svých provozoven v centru Olomouce
Začala za pultem, brzy otevře svůj devátý McDonald’s. Láska na celý život, říká

Na Prostějovsku se bude jednat o vůbec první otevřenou pobočku McDonald's, předběhne i na jaře avizovaný fast food u Mořic.

Přímo v Prostějově funguje několik let konkurenční KFC. Jejich pobočka se nachází necelých pět set metrů od nově budovaného McDonald's.

"Do KFC chodím pravidelně, mají to tam dobré. McDonald's znám, není špatný, ale je dražší. Uvidíme, jak se uchytí, mají tam zase jinou nabídku," komentoval například čtyřiadvacetiletý Robert Bureš.

V Olomouckém kraji se mezinárodní řetězec s rychlým občerstvením rozrůstá. S v minulém roce vybudovanou pobočkou poblíž Litovle u D35, jsou další tři provozovny McDonald’s přímo v Olomouci.

Odhodlaná vedoucí obchůdku na olomouckém Šibeníku kousek od nového Lidlu vzdala nerovný boj s gigantem, 12. října 2022.
Končím! Lidl obchůdku na Šibeníku "vysál" zákazníky, souboj podnikatelka vzdala

Provozovny McDonald's na Hané

Olomouc, Kafkova, Horní Lán

Olomouc, Galerie Šantovka

Olomouc, centrum - náměstí Národních hrdinů

Litovel-Unčovice, D35