Na druhém místě se totiž umístil olomoucký rodák Jakub Kochta.

Na pódiu náchodského divadla se ve finále utkala dvanáctka nejkrásnějších mužů od 23 do 29 let, vítězem se stal čtyřiadvacetiletý Jiří Kmoníček ze Šestajovic u Prahy, na třetí příčce skončil sedmadvacetiletý Jakub Jurčák z Litoměřic.

Budova kina Edison, pozdější kino Mír na rohu dnešní Riegrovy ulice a ul. 8. května
Kde v Olomouci otevřelo první kino? Kolik jich ve městě hrálo po válce?

Jakub Kochta je s výsledkem nadmíru spokojený.

„Cítím se báječně, přece jen jsem teď oficiálně druhý nejkrásnější muž v české republice a to je krásný pocit,“ usmívá se olomoucký fitness trenér.

„Spokojený s druhým místem samozřejmě jsem. Kdybych nebyl, tak bych byl nejspíš hloupý. Jistě, ambice na první místo byly, ale kdyby mi před soutěží někdo řekl, že budu druhý, tak bych to vzal hned všema deseti. Kluci, kteří se letošního ročníku účastnili, na tom byli velmi dobře fyzicky i psychicky. Konkurence byla velká,“ přidává Jakub Kochta.

Jaroslav Chytil
Amatér od Olomouce zdolal nejtěžší plaveckou výzvu světa. Sežehnutý od medúz

Samotný finálový večer hodnotí kladně. Těšil se na něj a nervozitu dokázal odbourat tak, že si slavnostní událost beze zbytku užil.

„Finálový večer dopadl velice dobře, žádný zádrhel nebyl, až na to, že průběhu večera vypadla asi na pět minut elektřina. My jsme si z toho udělali srandu, publikum to vzalo a nakonec to ten večer i příjemně osvěžilo. Publikum bylo skvělé, tleskalo se, smálo se a za mě musím říct, že se to povedlo na jedničku. Večer jsme si, doufám, všichni užili,“ hodnotí finálové kolo čtyřiadvacetiletý olomoucký rodák.

A co jej teď čeká? Doufá, že hodně práce, už teď ale ví, že před sebou má další soutěž.

„Budu reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěži, která se jmenuje Mister Supranational, což je pro mě obrovská čest. A doufám, že přijdou různé nabídky z modelingu, focení, přehlídky, nějaké reklamy a rád bych si zahrál ve filmu. To by mě hodně lákalo. Jsem otevřen všem příležitostem, protože vím, že se už nemusí opakovat,“ doplňuje Jakub Kochta. 

Miss OK 2018 Nelly Urbánková na koupacím biotopu v Litovli
Miss OK šla do plavek a pod sprchu. Krásnou Nelly jsme fotili na koupališti
Snímek z nového kalendáře českých vzpěraček na rok 2019 foceného na plumlovském zámku
Krásné vzpěračky se opět svlékly pro kalendář