Akci za oba dva dny navštívilo několik desítek zvědavců. "Přišla jsem se podívat, protože mě tyto léčebné metody zajímají, byla jsem hodně zvědavá na to, co všechno nám ukážou, takže mě trochu mrzí, že se praktická ukázka nakonec smrskla pouze na videa z jejich domovské nemocnice," vypočítává návštěvnice Martina.

V publiku se našli i skeptičtí posluchači. "Já jsem teda moc nevěděl, co si o takovém způsobu léčení myslet a pořád mi to přijde trochu přitažené za vlasy, že to jen tak může fungovat, ale už to pro mě není stoprocentní šamanismus," směje se pobaveně Radek.

Po celou dobu akce byl hostům z Číny přítomný tlumočník, který velice často svým překladem pobavil všechny v sále, nejvíce ve chvíli, kdy přednášejícího větu o tom, že má ještě nějaká videa ke shlédnutí, přeložil tak, že si chce udělat se všemi v sále fotku.

Sobotní program uzavřela těsně před polednem diskuze, během které se lidé ptali například na to, kolikrát se musí akupunktura dělat kvůli určitému problému, kolik stojí jedno sezení, jestli existuje nějaké centrum v České republice a také jestli se svou přednáškou jezdí po celém světě. Úplný konec celému program udělal potěšený potlesk. (lub)