Nový klub lidé najdou v Havlíčkově ulici, na cestě mezi restaurací Drápal a vstupem do Smetanových sadů. Prostory podniku jsou vedeny jako nekuřácké.

Pořadatelé počítají s každodenním programem, jejich cílem je vytvořit prostor, kde lidé stráví celý večer.

„Náš klub by se dal popsat v několika bodech. Za prvé je multižánrový, za druhé je nekuřácký a je pro všechny nad osmnáct let,“ shrnul přednosti Arktic Music Clubu jeho dramaturg Jakub Horňák. Doplnil, že klub bude navíc bezbariérový.

A jaké zajímavé osobnosti lidé mohou v klubu potkat?

Kromě zahajovacího večera, kdy vystoupí Lukáš Mareček & One Night Stand, DJ Wolscha, Dtonate, Pauser nebo MasterBlaster, do klubu ještě v lednu zavítají baviči z pořadu Na stojáka Karel Hynek, Daniel Čech a finalista soutěže Československo má talent Richard Nedvěd.

Den poté se tu objeví zpěvačka a herečka Monika Načeva a se zkušeným DJ Five představí jejich společný hudební projekt.

A bude tu i třeba deset skvělých muzikantů z olomoucké skupiny Hazydecay, která se pohybuje na vlně moderního metalu s melodickým zpěvem.

Talk show i party pro studenty

„Chceme si udržet zejména klubovou linii a nesklouznout k diskotéce. Jedním ze stěžejních bodů bude Talk show Davida Hrbka, kterou otevřeme únorový program. Jeho prvním hostem bude fotograf Robert Vano. Show by měla být osmkrát do roka. Lidé se mohou těšit také na herce a muzikanta Jana Budaře,“ uvedl dramaturg.

Celá akce bude mít interaktivní charakter, bude prostor také na otázky z publika.

A třeba podobně jako u jiných televizních show nebude ani tady chybět hudební host. Tím prvním bude Lukáš Mareček.

„Do budoucna plánujeme i speciální díly, kdy by si lidé mohli sami zvolit někoho zajímavého, kdo by v této show mohl vystoupit,“ prozradil Horňák.

Připomněl, že se v klubu každé úterý uskuteční studentská party. Středy a čtvrtky budou patřit živým koncertům, pátky a soboty budou zase taneční.

V klubu momentálně vrcholí přípravy na dnešní velký večer. Na olomouckou scénu tak vstoupí nový klubový prostor, který chce nabídnout pestrý program, ale také příjemnou klubovou atmosféru.

Program Arctic Music Clubu

14. ledna od 19 hodin: Grand Opening – DJ Wolscha, Dtonate, Pauser a MasterBlaster. Zatěžkávacím testem pak pro parket bude živé vystoupení zářící hvězdy olomouckého nu-soulu Lukáše Marečka & One Night Stand. Vstup je zdarma.

19. ledna od 20 hodin: Stand up comedy live. Baviči z pořadu Na Stojáka televize HBO předvedou to nejlepší ze své show. Vystoupí Karel Hynek, Daniel Čech a finalista soutěže Československo má talent Richard Nedvěd. Vstupenky je možné rezervovat na čísle 607 901 754 Vstupné stojí 160 korun.

20. ledna od 21 hodin: Načeva + Dj Five. Vstupné stojí 130 korun.

26. ledna od 20 hodin: Hazydecay Unplugged. Koncert olomoucké kapely hrající moderní metal s melodickým zpěvem. Vstupné stojí 150 korun.

1. února od 19 hodin: Talk show Davida Hrbka. Prvním hostem bude fotograf Robert Vano.Vstupné stojí 160 korun.