Naháčům se areál otevře od 20 do 23 hodin za zvýhodněné vstupné.

Kromě nabídky vodních atrakcí budou připraveny opět hry a soutěže pro malé i velké.

"Kromě oblíbeného malování na tělo si budou zájemci moci mimo jiné vyzkoušet i aquazorbing, chybět nebudou ani saunové ceremoniály," pozval organizátor Naturistické Olomouce a provozovatel serveru Naturista.cz Ivo Žurek

Naturisté mají mít v sobotu možnost proplavat se i do venkovního plaveckého bazénu s osvětlením.

"Pokud nejsou velké mrazy, je venkovní bazén přes spojovací průplav nyní standardně otevřen návštěvníkům i v zimě. Voda je tam vyhřívaná na 28 stupňů, k dispozici jsou masážní lehátka a protiproud," upřesnila Hana Koutná z Aquaparku Olomouc.

Naturistická setkání hostí olomoucký aquapark již pravidelně čtyřikrát ročně, prosklení z vestibulu je na naturistický večer vždy zakryto neprůhlednou fólií.

Olomoucké akce příznivců koupání bez plavek jsou hojně navštěvovány i rodinami s dětmi, sejde se vždy okolo 140 lidí. Organizátoři si účast a atmosféru pochvalují.

"Panuje vždy velká pohoda, s Hanáky je to prostě fajn. V Olomouci máme určitě jednu z nejlepších návštěvností naturistických akcí v republice," poznamenal Žurek, který podobná setkání pořádá v několika bazénech a aquaparcích v Česku.

Další naturistický večer před letní pauzou by měl olomoucký aquapark hostit v dubnu.

Naturisté v olomouckém aquaparku. Foto: www.naturista.cz