„Mám vážně nemocnou maminku, tak se snažím alespoň jednou za 14 dní za ní přijet. Poslední 2 měsíce to ale nebylo možné, protože je upoutána na lůžko v pečovatelském zařízení, kde kvůli koronaviru nejsou povoleny návštěvy,“ říká.

Martina od dětství bavil pohyb, především tanec. Před konzervatoří však dostala přednost strojařina a později dálkové studium na policejní škole. Ve své zálibě se tak zdokonaloval pomocí workshopů, seminářů a kroužků. Později se stal součástí taneční skupiny Styl Dance Uničov.

„V té době patřila k tuzemské špičce. Pod vedením Evy Vašíčkové to byl krásný čas plný tanečních soutěží a úspěchů po celé republice,“ vzpomíná čtyřiačtyřicetiletý muž.

Tanečním aktivitám se Ivanecký věnoval i jako pedagog Domu dětí a mládeže Litovel. Když pak pod ostravskou agenturou H+H získal zkušenosti v oblasti pořádání tanečních akcí pro děti, založil si vlastní agenturu s působností na Olomoucku.

„Jednalo se především o taneční kurzy pro děti, zároveň jsme jezdili po soutěžích. Bylo mi ale jasné, že pokud chci jít profesně dál, musím se přestěhovat do Prahy. Tam jsem měl hodně kamarádů a víc příležitostí.“

Díky spolupráci s profesionální agenturou Martin začal účinkovat po boku hvězd taneční hudby. Jeho doménou bylo disco, street dance či skupinové formace, k tomu tvořil choreografie pro tanec i módní přehlídky.

„Rovněž jsem začal spolupracovat s cvičitelkou Hankou Kynychovou, což je další krásná etapa života. V jejím fitku i nadačním fondu jsem se hodně naučil a získal skvělé přátele, které považuji za rodinu. Dodnes jsme v kontaktu,“ usmívá se.

V současné době už netancuje, maximálně se ujme role lektora nebo porotce. Jak sám říká, je čas přenechat to mladším s ohebnějším tělem. Stal se vedoucím kanceláře ve společnosti, která provozuje i slavnou kavárnu Louvre.

„Záběr činnosti je pestrý. Od personálních záležitostí zaměstnanců přes přípravu smluv, reklamu a PR po správu kanceláře,“ prozrazuje Martin Ivanecký. Mimo práci si užívá cestování, akce s přáteli i procházky do lesa se psem.