Přepadení se odehrálo před půl osmou večer v místě zvaném Na Rozcestí.

"Pachatel držel v pravé ruce u těla stříbrozlatou pistoli a zastřeným hlasem řekl obsluhující ženě, že se jedná o loupežné přepadení. Poté vešel za prodejní stůl, který prohledal a z pultu odcizil flek s finanční hotovostí," popsala policejní mluvčí Marie Štrbáková.

"Dále se ženy ptal, kde má další peníze. Žena na jeho dotaz nereagovala a pachatel z budovy odešel k hlavní silnici, směrem na obec Bělkovice," uvedla mluvčí.

Pachatel byl 165 až 170 centimetrů vysoký, štíhlé postavy, ve věku 17 až 20 let, zřejmě tmavé vlasy, v obličeji maskován černou punčochou, oblečený byl do tmavých kalhot, zimní tmavě šedé silonové bundy pod zadek a na rukou hnědé kožené rukavice.

Policie nyní hledá svědky, kteří se v době přepadení pohybovali v blízkosti čerpací stanice a mohli by pomoci objasnit okolnosti loupeže, případně zjistit totožnost neznámého pachatele.

"Se svými informacemi se můžete přihlásit na telefony 974 766 310 nebo linku 158. Také se můžete osobně dostavit na územní odbor Olomouc, službu kriminální policie a vyšetřování se sídlem na Žižkově náměstí v Olomouci," vyzvala policejní mluvčí.