Přehlídkou tradičně provázel Jan Čenský.    Hosté mohelnického návrháře Luďka Hanáka na přehlídce Top styl 2012 byli jeho kolegyně a kolegové, jejichž jména jsou ve světě módy již uznávaná.

Své kolekce představili například designéři Bára a Aleš Šeligovy, jejichž modely nesou značku Alešbáry. Dvě kolekce prezentoval také Libor Komosný, z nichž jedna nazvaná Moravian Costume vznikla jako připomenutí lidových tradic. O krásnou podívanou se postarali také návrháři Pavel Jevula, Yvona Leitnerová, Petr Kalouda a přehlídku ukončily nové modely z dílny mohelnického tvůrce Luďka Hanáka.

„Na rozdíl od minulých ročníků prezentuji kolekci ve střízlivějším tónu. Po letech jsem se také vrátil k tmavším tónům,“ řekl Luděk Hanák.

Prestižní módní přehlídka Top Styl se v Mohelnici koná každý rok na podzim a na jaře, sál je vždy vyprodán. Letos se již konala po třicáté páté. Podle mohelnického organizátora a výtvarníka Luďka Hanáka velká část diváků přijíždí ze vzdálenějších míst v republice. Podzimní Top Styl se bude konat 5. října.