Pro všechny takové, malé i velké, rychlé i pomalé, je v sobotu 9. února od 10 do 15 hodin připraven závod Ski4Fun Cup 2013 na Dolní Moravě.

„Bezpečná trať obřího slalomu na sjezdovce „Áčko" je určena pro tu nejširší veřejnost. Pro všechny, kdo se přihlásí do závodu, máme připravenu poloviční slevu na celodenní permanentku ve Skiareálu Dolní Morava," uvedl za pořadatele Josef Levinský.

Všichni závodníci budou mít možnost vidět svůj sportovní výkon v záznamu ČT Sport, v neděli února. Každý závodník navíc dostane svou fotografii po průjezdu cílem zdarma.

Modelky předvedou novinky

Závody nebudou jediným sobotním lákadlem na Dolní Moravu. Po celý den se tam totiž bude konat i akce Atomic Salomon Skitesting 2013.

Právě Dolní Morava je jedním z pouhých čtyř míst v České republice, kde se toto testování uskuteční.

„Zapomeňte ale na klasické testování, na které jste z Čech zvyklí. Na těchto akcích mají lidé exkluzivní možnost zdarma otestovat lyžařský materiál z kolekce pro rok 2013/14. Dostanou tak jedinečnou možnost nakouknout pod pokličku toho, co světoví lídři v produkci lyží připravují na příští sezónu," podotkl Josef Levinský.

Testování lyžařům zpříjemní i modelky a modelové ve stylovém a funkčním oblečení Salomon, které budou prezentovat při třech netradičních a dynamických módních přehlídkách v průběhu celého dne.

Více informací se zájemci dozvědí na stránkách www.ski4fun.cz a www.skitesting.cz. (mad)