Zítra ji však čeká tanec, ze kterého má kvůli své výšce trochu obavy. Jak se připravuje na rumbu a jestli se jí už trochu nestýská po rodině, prozradila v následujícím rozhovoru pro Olomoucký deník.

Rozhovor

První díl a tedy taneční premiéru na obrazovce máte za sebou. Stihla jste vůbec vnímat skutečnost, že se teď na vás dívají tisíce lidí, nebo jste se spíš soustředila na kroky?
Před vstupem na parket jsem měla pocit, jako bych skládala „bobříka odvahy“ na letním táboře. Snažila jsem se nemyslet na skutečnost, že se dívají tisíce lidí, ale tento fakt není možné jen tak vypustit z hlavy. U poroty jsme za waltz skončili na pěkném třetím místě. Jsem ráda, že se náš tanec divákům líbil. V současné době denně pilujeme další tanec, abychom v příštím díle naše příznivce a diváky nezklamali.

Co říkáte na porotu? Převládá názor, že na úvod byla nečekaně přísná.
Porota hodnotí odbornou stránku tance a jeho technické provedení. Je složená z profesionálních tanečníků, kteří se tancem zabývají po mnoho let. Jen těžko mohu posoudit jejich hodnocení, když se tanci věnuji jen necelé tři měsíce.

Tanec, na který jste se těšila, máte za sebou, ten, ze kterého máte obavy, naopak před sebou. Jak teď vypadá příprava na rumbu? Je stejně intenzivní jako před začátkem soutěže?
Trénujeme denně několik hodin. Máme připravenou romantickou choreografii, rumbu jsme pojali v takovém hezkém něžném provedení. Choreografie je opravdu krásná, teď už jen zbývá, aby se nám vystoupení povedlo a aby diváci měli krásnou podívanou.

Stihla jste se během příprav a natáčení prvního dílu blíže seznámit s dalšími soutěžícími osobnostmi?
Se soutěžícími jsme prožili natáčení společných upoutávek, několikadenní přípravu prvního přenosu, střídáme se v tanečních učebnách. Poznali jsme se tedy dobře a v zákulisí panuje veselí. Jde přece jen o zábavný pořad. Kdyby mezi soutěžícími nebyla veselá atmosféra, určitě by to diváci vycítili.

edpokládám, že teď máte docela přísný režim a soustředíte se pouze na StarDance. Dostanete se vůbec k rodičům do Uničova?
Za rodiči jsem byla před zahájením přenosů StarDance. Teď už nemohu, protože od neděle až do středy trénujeme a od čtvrtka do soboty musíme být spolu s celým štábem na zkouškách a generálkách přímého přenosu. Je mi po rodičích i domovu na Moravě smutno. Tento víkend bude prima, protože rodiče přijedou za mnou na návštěvu a budou přítomni i při natáčení v sále jako diváci.