„S Janet jsme se seznámili díky společnému producentovi Davidu Biancovi, který míchal naši poslední desku Little Miss Behavin´and the Troublemakers. Byla to velká náhoda, Janet s ním zrovna ve studiu natáčela nějaké nové písničky a David měl na počítači otevřenou naši internetovou stránku. Janet zajímalo, o jakou kapelu jde, tak jí pustil několik skladeb. Za nějakou dobu jsme zase my přes Davidovu stránku objevili Janetin web a poslali jí e-mail. Janet rychle zareagovala s tím, že se jí líbí naše muzika a chce si s námi zahrát,“ přiblížila zpěvačka a kytaristka November 2nd Saša Langošová.

V rámci loňského prázdninového turné se společný projekt představil také na nádvoří olomoucké radnice. V průběhu tohoto týdne se už skupina stihla podívat do Seattlu či Portlandu. Zítřejší koncert v Los Angeles je už zcela vyprodaný.

„Telefonoval nám to náš promotér Mark Sterling. Moc si to nedokážeme vysvětlit, protože jsme v LA ještě nikdy nehráli,“ svěřila se Langošová.

V červenci čeká November 2nd společné turné po České republice s nashvillskou písničkářkou Jill Walsh a jejím manželem – kytaristou a producentem Stevem Walshem, který pak v srpnu producentsky dohlédne na natáčení v pořadí třetího studiového alba. To by mělo vyjít příští rok.