Sympatická rockerka, která spolupracuje s takovými hvězdami, jako jsou Jessica Simpson nebo Shawn Colvin, u nás odehraje celkem osm koncertů – ten nejbližší už dnes ve 20 hodin v hranickém divadle Stará střelnice.

„Společné vystoupení bude zahrnovat jak skladby z repertoáru November 2nd, tak písničky Jill, na nichž se autorsky podílel její manžel, producent Steve Walsh. Ten ji rovněž doprovodí na kytaru. Vedle vlastní tvorby nabídnou publiku několik převzatých písní z oblasti klasického amerického country,“ prozradil manažer Filip Macoun.

Jill Walsh se na svou první návštěvu u nás velmi těší.

„Vždy jsem se chtěla do České republiky podívat a toto je skvělá příležitost. Myslím, že evropské publikum je mnohem otevřenější a je schopné si poslechnout široký záběr hudebních žánrů. A také živé koncerty jsou významnou součástí evropské kultury,“ uvedla zpěvačka.

Fanoušci November 2nd by se při společných koncertech měli soustředit také na vyhledávaného studiového kytaristu Stevea Walshe. Právě on bude produkovat v pořadí třetí studiové album kapely.